Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor voltál idáig szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltál idáig szerelmes és ebből mennyi volt reménytelen?

Figyelt kérdés
Én 3 szor voltam és mind 3 reménytelen volt.:S Ja és már nem is hiszek a szerelemben. Te igen?
2010. márc. 4. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én sokszor éreztem már szerelmesnek magam.. talán 4 komolyabb volt ebből 3 reménytelen most viszont rátaláltam az igazira és nagyon szerelmes vagyok:)
2010. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, most is szerelmes vagyok (2 éve :D mák a köbön, tudom). Ő a második igazi szerelmem, az első a reménytelen kategóriába sorolható.
2010. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2x voltam igazán szerelmes. Mindkettőben csalódtam :( Azóta már nem is merem azt a szót h szerelem.
2010. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Egész életemben szerelmes voltam és mindig reménytelenül. Elmúltam 29 amikor megtaláltam az igazit aki a férjem lett, és most várjuk az első babánkat. Ez a szerelem nem volt olyan őrjítő mint a többi, de állandó és biztos.
2010. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
én 5-ször voltam szerelmes és egyik sem volt reménytelen
2010. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mindegyik reménytelen volt kihasznált mindegyik ribanc
2010. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hittem, hogy az vagyok, de így visszagondolva, csak olyan "plátói fellángolás" volt, sosem szerelem. Most viszont tényleg az vagyok, és nem reménytelenül (5 és fél éve).
2010. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fhuha volt egy jó pár reménytelen nekem 5-6 valami ilyesmi.Ezek közül meg van egy akiből nem bírok kiszeretni.Hiába tudom hogy reménytelen de akkor is szeretem.Reménykedem hát ha de úgyis felesleges sajnos.
2010. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én háromszor volt. az egyik reménytelen volt, a második nem volt az együtt jártunk kb 3 hónapig, de azért szakított velem mert nem feküdtünk le(talán nem éreztem hozzá még magam elég érettnek, és észrevehette volna ezt) és van egy most, aki igenis viszonozza sőőőt néha úgy érzem jobban szeret ő engem mint én őt :$. már 2 éve tart :$ szeretem!!!

19/L

2010. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Thurston ***** válasza:

Nincs olyan, hogy reménytelen. Ha így gondolod, akkor több, mint valószínű, hogy te szúrtál el valamit. Ha ez így csúnyán is hangzik.


Én kétszer voltam szerelmes. Illetve most vagyok másodszor. Az első nem jött össze a legkevésbé sem. De nem volt reménytelen egy percig sem.

2010. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!