Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vok, de reménytelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vok, de reménytelen?

Figyelt kérdés
Van 1 srác 21, én 18 éves vok! Naon tetszik és randiztunk, de 1 időre meggyeztünk, h várunk és hanyagoljuk egymást! Eddig vártam, aztán írogattunk egymásnak megint, de a rólunk nem csak hétköznapi dolgokról! most mit csináljak nekem kell ő! Hívjam el talira minden kötöttség nélkül v mi? Esetleg hagyjam a fenébe, de ezt nem szeretném mert amikor az ember szeret vkit, akkor....! Amúgy tényleg eddig ilyen sráccal nem találkoztam aki ennyire ari, meg nincs elszállva...és sokat jelent nekem! De ha nemet mondd? Az meg milyen ciki!!?? Ha nem akar talizni, akkor?? szval nemtom mit csináljak, mert pasi téren igen csak gyáva vok, pedig...Segítsetek, kösy!!:)
2009. okt. 28. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Reménytelen, mert pösze vagy, vagy beszédhibás, vagy írástudatlan. Add el a tested.
2009. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem kritizálást kértem!Amúgy meg miért is adnám el a testemet? Mert taliznánk? Ja akkor már szex is lenne nem? És azt ki mondta?? Gyorsan írtam és pár betüt elgépeltem, akkor mi van a lényegen nem változtat! És nem kellene minősítgetni, amikor nem is ismersz...!!!!!!!
2009. okt. 28. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

megpróbálhatod elhívni valahova..de sokat ne várj...randiztatok - nem keresett, majd beszélgettetek és nem kérte hogy újra találkozzatok...ez valamennyit elárul de lehet csak egy lökés kell neki.

Jakomo 25F

2009. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor beszéltünk elhívott buliba és kérdezte, h minkor megyek oda ahol ő lakik... szval ezért gondolom azt, h nincs minden veszve, mert ha nem érdekelném akkor nem hívott volna el buliba és nem "várna"!Nem?
2009. okt. 28. 12:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a tuskók kíméljenek! Kösy...
2009. okt. 28. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

"Naon tetszik és randiztunk, de 1 időre meggyeztünk, h várunk és hanyagoljuk egymást!"


Férfiül ezt úgy mondják, hogy szakítottatok.


"Hívjam el talira minden kötöttség nélkül v mi?"


Nyilván neked kell lépned, és nem lesz könnyű, mert ha a srácnak van esze, akkor úgy értelmezi a helyzetet, ahogy fent leírtam.


"De ha nemet mondd?"


És ha nem mond nemet? Aki nem játszik, az nem is nyer.


"Az meg milyen ciki!!?? "


Ez meg krva fontos szempont.

2009. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért "hanyagoltuk" egymást mert elöttem 2 héttel lett vége egy 1,5 éves kapcsolatána, ami szerintem érthető...
2009. okt. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!