Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy reménytelen szerelmes képzelődés, fantázia sokáig nyomasztott, elvette az életkedved?

Figyelt kérdés
Van most egy férfi aki nagyon tetszik nekem, francia musical énekes Damien Sargue... (lehetőleg ne a google képkereső találatai alapján ítéljetek :/) És folyton csak rajta jár az eszem... már egy egész élet történetét elképzeltem vele, csak rá tudok gondolni, s emiatt nagyon letört és depressziós vagyok napok óta! Mit tehetnék hogy jobb legyen ? 16/L
2010. márc. 27. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Úgy sem lesz belőletek semmi. Így csak nyomasztod magad. Ne nézd meg a képét vagy videóját csak hetente egyszer és elmúlik. Járj el szórakozni és keress hozzád illő pasikat akiket el is érhetsz. Nagyon durva volt? :)
2010. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

huhh na az ilyen sztorik miatt szeretnék én is belelátni a nők fejébe!


16 éves vagy hugicám majd eljön az igazi aki elkergeti ezeket a buta kis gondolatokat a kicsi buksidból!

2010. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

banyek van egyfajta ízlésed mitnemondjak!

Duncan Mcload (hegylakó)homokos kiadásban!

2010. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tini vagy. A hormonjaid miatt az a dolgod, hogy egyszer végletekbe menően boldog légy, aztán végletekbe menően szomorú.


Keress valamit, ami boldoggá tesz, hogy utána találhass valami új dolgot, ami miatt szomorú lehetsz. :))

2010. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez van... csak én nem Damien Sargue-ról

ábrándozok....

Nekem is van valaki akit nagyon imádok bár tudom hogy nem lehet az enyém de én akkor is folyton róla ábrándozok elképzelek napokat vele..aztán egyszer csak rám jönn nagy képzelődés közepette hm...úgyse lehet Ő az enyém..Aztán olyan ideges s depis leszek fhuhhu...:S Olyan jó képzelgetni a jobbnál jobb dolgokat de hát sajnos...:S :(

Néha úgy be depisedem hogy egy csomó napig tiszta ratyi kedvem van..szinte élni sincs kedvem..:S áhh rossz az ilyen... :( De én meg nem tudom nem szeretni...Annyira Édes megmeg jahjj... megörülök érte...

2010. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsot mintha én irtam volna :)
2010. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én csajom a Twilight őrület kezdetén szakitott velem, mert beleszeretett Edward Cullenbe. Nem ,nem a színészbe,ebbe a kis nyáltengerbe (Robert Pattison ha jol tom)hanem magába Edward Cullenbe. Merthogy akkor még amikor ő olvasta a könyvet nem volt film. Szoval ha nem haragszol inkább nem mndom el a véleményem h nehogy olyat mondjak amit megbánnék. De nehogy megsértődj nekem :D:D


Annyit tehetsz, h felismered a tényt, h ez nem valóság. Álmodozni szép és jo dolog, de különitsd el a valóságtól, mert az álomképeid miatt lemaradsz olyan dolgokrol (ha tényleg ennyire komoly a prob)amelyek kézzelfoghatoak és boldoggá tudnának tenni. 21/F

2010. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Örülök, hogy nem csak nekem vannak ilyen gondjaim :) az edward cullen-es csaj meg egy kicsit beteg xD Sajnálom... :S ...... Am meg mondtam hogy ne a képek alapján ítéljetek ;) Köszönöm a tanácsokat,nagyon hálás vagyok, megfogadom őket hátha jobb lesz :):S
2010. márc. 28. 15:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Jah és a történet elég durva volt xD (L)
2010. márc. 28. 15:13
 10/11 anonim ***** válasza:

jah,és a legjobb rész az volt, h tőlem kapta a könyvet.

Mikor ugy gondolta elmondja, ugy invitált át magához, h egy fontos dolgot szeretne elmondani nekem (és ezt elég kétértelmüen mondta, valahogy ugy mint aki nagyon be van gerjedve és ha ott leszek le tépi rolam a ruhát...hát be volt gerjedve,de egy képzeletbeli vámpírra,nem rám!!!)

85kmt autoztam a szakado hoesésben, hogy igy fogadjon: Beleszerettem másba,szerintem szakitanunk kellene.

Nem vicc, még azt sem mondta h szia!:(

De igazad van...Nem kicsit beteg a csaj, hanem nagyon.

2010. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!