Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyért vagyok ilyen reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyért vagyok ilyen reménytelen? Szerelmes vagyok. Sajnos. :' (

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok de a baj az hogy nem is akárkibe...Horváth Tamás (Megasztár.Csillagszületik) egyszerűen megőrít,muszály egész nap a képét/video-it néznem,vagy a zenéjéz hallgatnom mert megőrülök ha nem hallhatom a hangját.És ahogy kinéz... :/ Szerelmes vagyok nem is tudom kifejezni mennyire... :S :$

És csak egy év van köztünk...Miért ilyen reménytelen a szerelmi életem?Miért az kell akit nem kaphatok meg? :'( <3


2009. nov. 24. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi vész,majd kinövöd!

Vagy tudod mit keress a suliban vagy bárhol egy olyan pasit aki megközelíthető:)És akkor pikk-pakk voltnincs Horváth Tomi(megjegyzem szerintem is jó pasi,höhö)

16/L

2009. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hiába néznék mást már volt barátom mióta szerelmes vagy Tomiba... De nem tudtam ugy járni a másik sráccal közben.Nem tudtam megszeretni...Mióta először láttam a megasztárban azóta imádom,és most hogy megláttam ismét a Csillagszületikben...Bárcsak ismerném akkor elmondhatnám neki mit érzek,hátha lenne esély rá hogy valaha Ő meg én...De nem ismerem,és egy közösségi oldalon sincs fent. :'( Annyira szeretem.Soha senkit nem szerettem még így.

<3 Tomi <3 :'(

2009. nov. 24. 22:04
 3/10 A kérdező kommentje:
vagyok* [Bocsi.]
2009. nov. 24. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy olyan emberbe beleszeretni, akivel nem beszélgettél, nem láttad élőben sosem? Besz*rok!
2009. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam Kovács Ákossal-egyszerűen imádtam,de majd kinövöd ez minden tinivel megesik.

(És szerintem Ákos még mindig nagyon nagyon jól néz ki :D)

2009. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Óvoda!!!!!!!!!!!!!!!!


Gondolkozz már, meg ennyi erővel mért nem inkább SP-be vagy szerelmes muhaha.


Most komolyan lehet h jól néz ki de lehet h egy sötét, én is voltam már így, hogy csak addig teccet egy fiú amíg nem beszéltünk külsö az 10ből 15 de agyilag 10ből -20

2009. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jajj kislány, verd már ki a fejedből! még ha azt mondanád, hogy egy hús-vér pasiba vagy reménytelenül szerelmes, akivel jártatok azt mondanám, hogy megértem és részvétem. Én jelenleg életem egyik nagy szerelmét fogom elveszíteni, akivel komolyabb is volt a kapcsolatunk, na ez a szar.
2009. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22:46 -> Együttérzek, én próbálom visszaszerezni, 0 sikerrel, csak elutasítással.
2009. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:
Szar ügy, vagy megpróbálsz változtatni vagy egyedül halsz meg!:D
2009. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivipen fent van, de sztem felejtsd el, nem foglalkozna veled akkor se, ha nem lenne "sztár", ugyanis komoly kapcsolata van, szereti
2009. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!