Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányba vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányba vagyok szerelmes, reménytelen?

Figyelt kérdés

Kedves vagyok vele, ha elhívom valahová pl étterem akkor nem jön,azt mondja nincs kedve, ha fb chaten ráírok egyből kilép,és nekem ez iszonyatosan esik. Különösen szép lány.

:( :(


17f


2011. márc. 12. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a lányok így szokták lerázni a fiúkat.

De fel a fejjel, nem ő az egyetlen szép lány.

2011. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát vagy az van, hogy annyira bejössz neki, hogy zavarban van tőled és a közeledben megkukul....vagy pont az ellenkezője.


Ha nem jössz be neki akkor talán megmondhatná..de még ennyi becsület sincs benne( mert nem akar megbántani blabla) holott ez sokkal rosszabb, mert nem tudsz rajta túllépni és feleslegesen reménykedsz.

Na most ha ennyire gerinctelen akkor milyen barátnő lenne belőle? érted összeszűrné a levet a haveroddal/idegen kanokkal és majd nem mondaná meg neked nehogy megbántson inkább kamu szöveggel szakítana és utána kellene rájönnöd

hogy azt valahogy elfelejtett közölni, hogy szájjal ráesett a haver farkára és mit ad isten nem együtt vannak már...


Persze ez csak feltételezés és lehet nem koptat..de elgondolkodtató az, hogy ha egy lány annyit sem tud megmondani korrekten, hogy ne haragudj nem vagy az estem akkor mint ember egy nulla!

2011. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtiszteltetek eddigi válaszaitokkal. Csak kellemetlen, mert felmegyek fb chatre megkérdem hogyvan...stb , és egyből kilép, aztán suliba meg kellemetlen nekem is, hogy feltűnően kaparok. :(
2011. márc. 12. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Csináld azt, hogy ne foglalkozz vele, nézd levegőnek és kész

tudom nehéz lesz, de így legalább látja, hogy büszke vagy és van méltóságod...+ amiket csináltál még nem jelent semmit( nem terjesztheti, hogy ráhajtottál vagy szerelmes vagy belé)


Egyszer egy lányt randira hívtam aki kikosarazott..akkor 16 voltam és rettenetesen kész lettem miatta..a csajhoz többé nem szóltam egy szót sem( osztálytársak voltunk)

8 hónapig levegőnek néztem és akárhogy közeledett felém vagy kedvesen kérdezgetett, hogy hogy vagyok vagy menjünk ki cigizni ilyesmi nem érdekelt...aztán 8 hónap "hidegháború" után elém állt és randira hívott....

ami enyhén szólva tré( elvégre én vagyok a férfi) szóval kikosaraztam, de nem mindegy ám, hogy a csaj vesz téged semmibe vagy te veszed a csajt semmibe.


Persze utána is még kapart utánam..ugye milyen igaz a mondás, hogy egyszer fent egyszer lent..hát a csaj jól megszívta...ha akkor kapartam volna és könyörögtem volna neki és azt látta volna hogy miatta picsogok sose lett volna becsületem előtte.

2011. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Jó 5let de mire fel állna elém 8 hónap mulva?
2011. márc. 12. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy eléd áll-e 8 hónap múlva vagy sem:-))


Az a lényeg, hogy te jól jössz ki a történetből mindenféleképpen, mert ha nem tetszel neki és csak koptat akkor még pluszba nem is alázhat meg téged és nem nevethet ki a hátad mögött, mert méltóságteljesen teszel a fejére...

Ha pedig ez csak valami női taktika akkor előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból...


Így is úgy is jól jársz.

2011. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt fogom alkalmazni valószínű!:)
2011. márc. 12. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!