Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnál bocsájtani apádnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnál bocsájtani apádnak, ha az állapotos menyasszonyoddal ez történne?

Figyelt kérdés
Ők ketten elutaznak a közeli városba autóval,apád vezet.Baleset történik sajnos,aminek az oka apád figyelmetlensége kizárólag.A menyasszonyod a baleset következtében elvetél.Milyen nyomot hagyna ez benned,megbocsájtanál-e neki ?
2015. júl. 15. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha látnám az öregen, hogy ő is bánja, és még bocsánatot is kér, persze, megbocsájtanék neki.

Amúgy miért nem a férj vitte el az állapotos menyasszonyt?

2015. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, szóval abból indulok ki, én vetélek el. Akár az apósom, akár az apám okozná a balesetet, megbocsátanám. Persze én nem vagyok az a típus, aki előbbre tartja bármilyen élő (és szeretetreméltó) személynél a pár hetes magzatot a hasában. (Előrehaladottabb terhesség azért nem megy el olyan könnyen.) Ha mondjuk az ötödik lombikbébivel történik ez, akkor biztos mély nyomot hagyna bennem, de egyébként úgy gondolnám, szerencsétlen véletlen volt, szándékosan nem is lehetett volna előidézni, az élet megy tovább. Az apósom/apám valószínűleg egész életében szenvedne a bűntudattól, nem kell, hogy még én is vádoljam. Nem tudom, ez pusztán elméleti kérdés, de tartok tőle, a legtöbb nő nálam szélsőségesebben reagálna, és a férfi, akinek a felesége elvetélt, elsősorban a menyasszonyát támogatná lelkileg, úgyhogy hosszabb idő kellene a megbocsátáshoz.
2015. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Na, egy baleset azért összetet dolog. Nem mindegy, hogy a sofőr mondjuk ittas, és azért figyelmetlen, vagy hőségriadó van, és attól kómál be, vagy valami betegség gyengíti a figyelmét, ami miatt út közben lesz rosszul, és nem tud időben lehúzódni... stb.
2015. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Megbocsájtanám..Sajnos nemcsak após figyelmetlenségéből,hanem bármilyen más éppen akkor közlekedő sofőr miatt is megtörténhet :(


Ha igaz a sztori,kérdező bocsáss meg neki és nagyon sajnálom.

2015. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Igazad van, 70%-os, de ha egy állapotos nő beszáll egy ittas sofőr mellé, akkor azért nem egyedül a sofőrt érzem felelősnek..
2015. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
# 5/5 Időpont ma 12:24 - Tény, ritka az az eshetőség, amikor nem ellenkezhet, hogy beszáll-e. :-)
2015. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 omba ***** válasza:

Miféle ittas sofőr?????

Baleset, szerintem túl kell lépni rajta,tudom egyébként milyen érzés magzatot elveszíteni.

2015. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél mást?

Amikor a nejem elvetélt, és az apám alpári módon szinte még örvendezett, - az más.

Mi többet nem is beszéltünk, úgy halt meg.

Egy baleset, még ha hibás is volt az apád, gondolom ő is visszacsinálná, de hát azt nem lehet.

2015. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
omba, tessék újra elolvasni a hozzászólásokat, az esetet nem tudjuk, de kérdezem, meg tudnál bocsátani annak, aki ittasan okozta bármely szeretted halálát mondjuk?
2015. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es, a kérdésben tényleg nincs piás vezetés, a hozzászólók fantáziája az más kérdés.
2015. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!