Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki, hogy aki kövérkés az lusta, sokat eszik stb?

Figyelt kérdés

Teljesen kiakaszt, midenki ezt szűri le??

Pedig lèteznek testalkatok, 4 típus is ( biológia 2. vagy 3. osztàly), anyagcsere, hormonok stb....

Ès igen èn is kövèr vagyok, pedig heti 3x lovagolok ( lovon!) 4 este futok màsfèl óràt, kis röplabda csapat tagja vagyok egy kèt edzèssel. Vega èteleket eszem, utàlom a kenyeret,pèksütiket,csokit ès napi 2x eszek kb marèknyi adagot....mègis 70-73kg között mozgok ( 165cm). Nem feszes a bőrőm, de a kondim remek, viszont ilyen vilàgban hogy fogadjam el magam?


2015. júl. 18. 04:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Én is azt gondolom, hogy ennyi mozgással és ennyi evéssel kizárt, hogy valaki ekkora legyen. Én rendszeresen futok, hosszú távokat. Tudom milyen, tudom miről beszélek.

Kérdező, az kizárt, hogy te heti 4szer futsz másfél órát!

Kit akarsz kábítani? Magadat?

1-es voltam

2015. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyu, a termodinakia szabályait nem fogod feje tetejére állítani. Tuti hogy sokat eszel vagy keveset mozogsz. A zsír nem jön magától, ilyen nincsen. Ezek amerikából származó mesék.


Pajzsmirigy csak 2 kilót ad hozzád, azt is extrém esetekben.

2015. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most akkor pontosan minől is eszel marèknyit? :) nem értem.


Egyébként minél kevesebbet eszel, a szervezeted később annál többet fog felhalmozni, mivel nem tudja hogy mikor jut legközelebb tápanyaghoz.

2015. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

persze, valójában minden kövér heti háromszor lovagol, 4 este fut másfél órát, röplabdázik, vega ételeket eszik.

mégha igaz is lenne amit írsz, amit nem hiszek, akkor sem értem, hogy gondolhattad komolyan a kérdést.

2015. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
de most komolyan. :D fizikai képtelenség, hogy kövér legyél, ha igaz amit írsz. :D a tested képes a semmiből energiát termelni? :D szó szerint lehetetlen, hogy kövér legyél, ha csak ennyit eszel és mozogsz rendszeresen. a másfél óra futásból egy óra séta, vagy mi? :D ha beteg vagy sem lehetsz ilyen kövér. kamu kérdés.
2015. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!