Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen, nulla párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen, nulla párkapcsolati tapasztalattal mennyi esélyem van, hogy valaha lesz tartós kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Egyébként sem érdeklődnek irántam a férfiak, még az sem biztos, hogy valaha lesz valakim, de valószínűleg azt is el fogom rontani, mert semmit nem tudok a kapcsolatokról. Lehet így valaha komoly kapcsolatom, esetleg családom?
2015. júl. 18. 21:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy más előrébb tart, hanem hogy én nem tartok sehol. Nem tudok semmit: hogy hogy kell viselkedni egy kapcsolatban, miben kell változtatnom magamon, hogy normálisan meglegyek valakivel, fogalmam nincs mi az, amit tolerálni tudok, mit keresek a másikban - amiket mások már évekkel előbb megtanulnak és nem akkor kezdenek hozzá, mikor lassan már családot kellene tervezni, nem próbálkozni, mint egy tini.
2015. júl. 18. 22:22
 12/15 anonim ***** válasza:

"Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz. (Henry Ford)


Egyébként tényleg. Ez az egy mondat mindent elmondd a problémádról. Először fejben kell helyreraknod a dolgokat. A kisugárzásodon majd meglátszik az önbizalom. Majd a belső kihat a külsődre is, változtatsz esetleg valamin, és majd jön Ő is hozzá.

2015. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Boztos pesz családod! Mt dolgozol?
2015. júl. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kicsit rakd lejjebb a mércét, és ne a friendzóne-ba pakolgasd a rendes pasasokat.
2015. júl. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 28 éves férfiként szintén 0 kapcsolati tapasztalattal rendelkezem. Sajnos alacsony vagyok és ocsmány, szóval soha egy lány sem tudna vonzódni hozzám, pedig minden vágyam egy hosszútávú kapcsolat lenne egy bármilyen lánnyal (semmi igényem nincs a lány felé).
2015. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!