Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek képes erre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek képes erre két ember tudatosan?

Figyelt kérdés
Ha éreztek egymás iránt, de nem akarjátok az életkörülményeitek miatt kibontakozni hagyni, mert mindent megváltoztatna, meddig lehet elfojtani a vágyakat, érzéseket? Lehetséges örökre elnyomni, nem foglalkozni vele úgy, hogy sokat van a másik a közeledben?
2015. júl. 18. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem el lehet folytani, de mindig benned lesz (ha komoly erzelemrol van szo) es mindig ott lesz a mi lett volna ha.


Almodas rola, es soha nem felejtes es allati nagy es elsopro erzeshullam meg akkor is ha csak evek mulva talalkoztok ujra.

2015. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Szerintem ez régen jó pár uralkodói családban előfordult. De az életük fontosabb volt mint a szerelmük.
2015. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
El lehet. Az embert az emelte ki az állatvilágból, hogy képes uralkodni az ösztönein.
2015. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van. De én a női fél vagyok ebben. Én nagyon kínlódva élem ezt meg. Annyira átölelném, megcsókolnám. Folyton a fejemben van. Néha úgy érzem, képtelenség lesz elnyomni.


Ő meg a közelemben pl remegő kezűvé válik, ha megkérdezem mi a baj, hárít a hagyjukkal, inkább nem folyna bele.


Nagyon nehéz, amikor összenézünk, összenevetünk...

2015. júl. 18. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Rombolni könnyebb, mint építeni. Természetese el lehet nyomni örökre, sőt, el is lehet felejteni. Csak akarni kell. Amit ki akarsz törölni a fejedből, arra ne gondolj. Ha eszedbe jut, kezdj szándékosan mással foglalkozni. Agyban kell lezárni a dolgokat, csak addig foglalkoztat a téma, ameddig nem döntesz határozottan. Azért szenvedsz, mert nyitva hagytál magadnak egy kiskaput, hogy "mi lenne, ha.." - így pedig nem lehet továbblépni.
2015. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Teljesen igazad van. A baj csak az, hogy szinte minden nap látom, egy helyen dolgozunk. Nagyon rossz. Főleg hogy bevalotta ő is érez valamit, azóta gyilkos érzés.

2015. júl. 18. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Életkörülmények nem engedik,de szenvedés vele a véletlen összefutàs..

bàrcsak létezne vmi hipnozisos multtörlés.

2015. júl. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Túl sok bonyodalmat okozna a mi szerelmünk. Munkahely stb.
2015. júl. 19. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!