Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem (hosszú)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem (hosszú)?

Figyelt kérdés

Van egy lány, MSN-en szoktam vele főleg beszélni mert suliban(fősulin) ritkán futok vele össze.Elhívtam volna moziba, de amikor megkérdeztem, kitérő választ adott, se igent se nemet nem mondott. Amikor ezt kérdeztem, előző nap bedurcizott kicsit, pont emiatt, mert mondtam majd legközelebb kérdezek valamit, másnap amikor ezt meg akartam kérdezni még mindig durcizott kicsit, aztán megkérdeztem, és azt mondja, nem válaszolok, mert tegnap nem kérdeztem meg. Azóta már beszéltünk, nem hoztam fel megint a témát... de egyébként nem látszott rajta a dolog, hogy emiatt máshogy nézne rám, de nem értem néha. Az a baj nem tudom mit akar. Van amikor úgy érzem "benne van a játékban", van amikor meg teljesen egykedvű:S És ezt egy beszélgetésben. Nemrég is volt hogy csak tőmondatokban válaszolgatott, de van amikor (kis noszogatásra) ,de bele költözött az élet. Arra meg, amikor épp bókolok neki, dicsérem, arra is vegyes válaszokat kapok, van amikor rögtön kinyílik rá a szeme, van amikor meg egyszerűen annyit mond, ő nem is olyan, meg hogy ne mondjam ezt, meg ő egy "boszorkány..." hasonló. Szoval nem tudom. Most akkor hogyan tovább?

20F


2010. márc. 5. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehát Neked tetszik, szerelmes vagy, ő meg magyarán le se szarik.

Ne pocsékold rá az időd, hidd el nem éri meg. Keress olyat aki megérdemli a figyelmedet és hogy szeressed.

2010. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja, hogy mit akar.. kérdezz rá, mondd el neki, amit itt leírtál, hogy te szívesen találkoznál vele többet, és hogy ő mit szeretne. Mondd, hogy nem akarod elsietni vagy nem akarsz nyomulni, de téged érdekel. Bár szerintem az sem jó, ha szinte "neki adod magad", mert mi, csajok is szeretünk küzdeni. :P :) Én szurkolok mindenesetre, és szeretném, ha leírnád, hogy hogyan álltok. :D :)
2010. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nincs szikra akkor nem is lesz ebből semmi...mármint részéről.
2010. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vagy ne msnen csajozz...

SZÓBAN KELL!!! SZEMÉLYESEN!!!

Ez nem egy szerepjáték ahol odamész az avataroddal egy másik figura avatarjához és beszélgetsz vele.

2010. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem meg annyi hogy kérdezd körül a barátnőit csak véletlen ráhozva őket a témára hogy "hé csajok mentek vhova bulizni hétvégén? -ja persze megyünk -és hova? -XYZ -ez a valaki is ott lesz? -ja" na ennyi elmész te is oda és jól lekapod és ha utána nem vág pofán akkor sinen vagy, nekem kisseb szépséghibával bejött (konkrétan ő kapott le engem xD)
2010. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Barátnőit soha nem fogom megkérdezni, ez a lekapás dolog, meg hát érdekes...
2010. márc. 5. 19:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Na azóta újra beszéltem vele, felelevenítettem kicsit az emlékeit arra vonatkozólag, hogy tetszik nekem... És hát hirtelen eszébe jutottak a dolgok. Aztán ezután se csinált semmi szokatlant, később el kellett mennie, de mondja nehogy félreértsem, nem lerázni akar. Szerintetek kérdezzem meg megint, hogy eljönne e velem, vagy várjak még kicsit?
2010. márc. 7. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezted már hogy Ő mit érez irántad? Ne kerülgesd a forró kását!Sok sikert:)
2010. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondta, én meg nem feszegettem.
2010. márc. 7. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!