Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó külső nélkül nem érvényesül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó külső nélkül nem érvényesülhet egy fiú/férfi a nőknél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű és megizmosodni sem igazán tudok. Ennyi épp elég indok arra, hogy egyedül éljem le az életemet?
2015. júl. 20. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%

De igen, ha gazdag.

Böszme, fiatalok között nem 1:1 a nemek aránya, hanem kb. 1,5:1 a fiúk javára.

2015. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Biztos, hogy nem...

1-2% az eltérés, korosztályon belül is:

[link]

Budapesten meg annyi a suna, hogy ki se látsz belőlük.

Szóval kérdező, ne lúzerkedj. Menj oszt csajozz be.

2015. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, kérdező, merre jársz, én Budapesten mindenfelé aránylag sokat megyek, mindig tömegközlekedéssel vagy gyalog. Ha te tudnád, miféle pasikat láttam én már kézen fogva lánnyal, atyaég. Csak néztem ki a fejemből, hogy azta. Nem mindegyik lány volt csúcskategóriás, ezt elismerem, de hogy a pasi nem volt túl esztétikus, az is biztos. Többször. Alapból ugyan kifejezetten csúnya fiút keveset látok, a leírásod alapján amúgy te is inkább átlagos vagy, és akinek nem vállalhatatlan a külseje, az legtöbbször talál is hozzá illő barátnőt. Azt, hogy mennyi keresgélés, próbálkozás, mennyi idő után találták, azt nem tudhatom, nyilván, de azt látom, hogy nagyon sok pár mászkál az utcán, és vagy én megyek rossz környéken, vagy rossz napszakban vagyok kint, de eleve kevés kigyúrt böszme pasit látok, plázacicát még annyit sem, és ezeket párban meg jó, ha a 3 itt töltött évem alatt kettőt láttam. Átlag pasik, átlag lányokkal. Néha az átlag felett, néha alatt, de legtöbbször kb egy szinten, és mindig kézen fogva, ölelkezve, néha csókolózva. Azokról meg ne is beszéljünk, akik munkába mennek vagy onnan jönnek, olyankor sincs mindenki mellett ott a párja, de fogadjunk, hogy legalább felének (vagy inkább többnek) van kedvese.


És én 22 vagyok. Nem mondhatod, hogy az "idősebb korosztály" kevésbé válogatós külsőre. Valóban kevés olyan férfi (vagy nő) van az utcán, aki nagyon gányul néz ki, és azok is legtöbbször szerintem valami betegség miatt deformak annyira.

2015. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem sajnos,nincsen esélyed sem,és ez tapasztalat. :/

Én Budapesten éltem egész eddigi életemben,de szinte csak jóképűekkel és izmosakkal látok barátnőt,1-2 kivételtől eltekintve.

Meg akik izmosak,és halál bunkók a nőkkel...

Én meg még egy átlagos csajtól sem kaptam soha egyetlen esélyt sem.Se randira semmire,még beszélgetésre sem. :/

24/F

2015. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De igen, rengeteg pénzzel. Akkor ne félj, jönnek majd a nők!
2015. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De érvényesülhet! Én egyáltalán nem a külsőt néztem sosem, hanem a személyiségét, a humorát, sőt nekem kimondottan átlagos vagy nem szép pasijaim voltak. A pénz sem számít! Mások nagyon szép csinos lánynak mondanak. Az intelligencia nagyon fontos! Az ambiciózus, a magabiztosság, hogy legyenek céljai és tegyen is érte!


26N

2015. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, vigyázz, mert még leszakad a plafon!
2015. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!