Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vár el tőlem olyat amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vár el tőlem olyat amit ő maga nem tenne meg?

Figyelt kérdés

pl. a barátom szereti ha leszopom de az én helyembe ő nem tenne ilyet (kinyal nem arról van szó) meg szeretné ha szülnék neki de ha ő volna lány nem szülne


de ha ilyen szőrnyűek ezek a dolgok hogy ő nem tenne ilyet a helyembe akkor tőlem miért várja el ezeket? rosszat akar? utál vagy mi? mert szülni én se akarok de rám akarja eröltetni meg próbál meggyőzni de én nem akarom


utálom hogy olyat várnak el amit ők nem tennének


2015. júl. 20. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban azért, hogy semmi sem muszáj a szexben. Mindenki csinálja azt, amit szeret és tényleg szeretettel csinálja, nem pedig kényszerböl. Ha valaki nem szereti az orált, mint ahogy én sem, hát nem csinálja, ennyi. Keress olyat, aki enélkül is tudja élvezni a szexet. Dr olyan nincs, hogy muszáj.
2015. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nincs muszáj semmiben, aki rákényszerít téged a saját élvezete miatt, az nem szeret téged, az a kapcsolat egy fabatkát sem ér.
2015. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

így is teszek,mert előbb ugranék tűzbe mint egy ilyen kapcsolatba :,D csak nekem furcsa hogy valaki a finnyásságra alapoz egy kapcsolatot,na az a kapcsolat nem ér egy fabatkát sem ahol nincs meg az említett dolog.Az orál,Mert én még ilyenről nem halottam hogy egészséges felnőtt férfi el lett volna nélküle éveket,ez durva.


lehet nem volt még párkapcsolatotok vagy olyan férfivel aki nem igényelte amit én nehezen akarok elhinni,pedig próbálok de nem megy :,D ez olyan minta nem akarna titeket megdugni soha a pasitok,nem abszurd? naná de.

2015. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne finnyás az, aki nem szereti az orált?! Nem értem egyesek gondolatmenetét, el kell fogadni, hogy ő ezt nem élvezi és nem leli benne örömét. Se a sz*opásban, se a nyalásban.

Nem szerethet mindenki mindent, ezt el kell fogadni. Van, aki utálja pl a tökfőzeléket, van aki meg él-hal érte. Nyilván, aki nem szereti az nem fog ilyet főzni sem enni, aki meg szereti az igen.

Ha te inkább életed végéig egyedül maradsz, semmint szexelj, mert attól hogy nincs orál még szex lehet, szóval ha te inkább egyedül maradsz vagy tűzbe ugrasz, a saját döntésed, azt csinálsz amit akarsz. Az orálon kívül lehet még sok-sok más dolgot is csinálni egymással, ami izgató tud lenni, de sokan annyira remegnek érte, hogy az már-már ijesztő.


Volt már párkapcsolatom, nem is egy, és tök jól elvoltunk orál nélkül is. Mert feltétel nélkül szeretett és eszébe sem jutott elhagyni azért, mert nem oráloztunk, hisz minden másban egy hullámhosszon voltunk.


"ez olyan minta nem akarna titeket megdugni soha a pasitok,nem abszurd?"

Na-na, azért ne essünk túlzásokba. A kettő nagyon nem ugyanaz! Konkrétan ég és a föld. Attól még hogy valaki nem szeret sz*opni, ugyanúgy szeretheti a szexet, mint az, aki szeret sz*opni. Csak sok pasi már-már több jelentőséget szentel a sz*opásnak, mint magának a szexnek..

2015. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

az az ijesztő inkább hogy undorodtál barátodtól és ennek ellenére veled volt.

De megértem én csak attól még ez a nem helyes gondolkodás és kész.

próbálod kisebb bűnnek beállítani pedig elég súlyos,egy normális férfi igényében ez alap


de oké megérte így is lehet életet élni,valakinek...:DD elég volt a témából.....


ja és igen,aki szereti a másikat az megteszi.;D

2015. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy undorodtam a barátomtól, te nagyon okos? Nem undorodtam tőle, szimplán nem szeretem az orált, próbáltam már nem egyszer, nem szeretem, ez van. Ettől még nem leszek kevesebb ember semmivel sem.


"csak attól még ez a nem helyes gondolkodás és kész."

SZERINTED nem helyes gondolkodás, szerintem és még jó pár másik ember szerint meg az, és kész ;)


BŰN??! Te jó ég ember, rettenetesen el vagy tájolva, mi a fenéről beszélsz? Mintha embert ölne az, aki nem orálozik, na az bűn, ennek köze nincs hozzá. Kevered a fogalmakat, nem kicsit.


"ja és igen,aki szereti a másikat az megteszi.;D"

Ja és igen, ennyi erővel, aki szereti a másikat az elfogadja, hogy nem szeret sz*opni/nyalni a másik, és nem fog ráerőltetni egy olyan dolgot, amit ki nem állhat.

Ennyit erről.

2015. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

érdekes téma,elbeszélgetnék én a volt pasiddal vagy hozzá hasonlóval,hogy mit gondol erről,mert talán csak akkor érteném meg igazán, miért ment bele,mit gondolt erről,hogy élte meg,mármint egy ilyen csávó aki ezt átélte...:D lehet van aki mondjuk csak aláadja az igényeinek,muszájból,mert épp a lány jut,és nem tud jobbat találni,olyat aki mindent kiszolgál,örül amit kap.


de nem gyanúsítgatok senkit :) csak ilyen van sok.Nőben férfiben.


de ok ez van :) ne rám fújjál ezért


de a szerelem a kölcsönösség a másik testének elfogadása,hisz olyannal jössz össze aki vonz.És akkor már csak akarat kérdése bármi,ne mondja senki hogy nem,tettek domináljanak ne a szavak


nem az a kérdés mi az amit nem teszel meg,hanem mi az amit igen!


ennyi ;))) ez bárkinek példa aki elolvassa,ezért szeretek ilyesmiket írni,igaz nem kérdésre illik meg nem is neked,ez akár egy könyv részlete is lehetne :D pörfect!

2015. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!