Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Pont egy éve szakítottunk az előző barátommal. Jobban mondva nem szakítottunk, otthagyott egy szó nélkül. A kapcsolat is elég nehézkés volt, ciklusai voltak. Volt, hogy minden rendben volt, harmonikus volt a kapcsolat, én voltam számára a tökéletes barátnő. Aztán egyik percről a másikra megsértődött, agresszív bunkó lett, bántóan beszélt és viselkedett, volt, hogy napokig szóba sem állt velem. 100%-ban ok nélkül jött rá ez a viselkedés, soha nem bántottam meg, nem voltam vele köcsög, nem voltam féltékeny, hisztis, nem csaltam meg, igyekeztem mindig a kedvemben járni, ő volt az első nagy szerelmem. A kapcsolat elején még ritkán jött egy-egy ilyen, utána viszont egyre gyakrabban, egyre durvább és egyre tovább nem volt hajlandó velem kommunikálni. Én voltam a sz.r szemét, a használhatatlan, és meg sem érdemlem, hogy szóba álljon velem. Legutoljára 16 órát töltöttünk együtt, minden rendben volt. Mikor hazajöttem tőle, Facebookon beszéltünk, ott is tökéletes volt minden. Másnaptól nem kommunikált velem. Nem olvasta el, amit írok, nem vette fel a telefont, nem nyitott ajtót, a barátai sem mondtak soha semmit. Én nagyjából 2 hét után feladtam, annyit írtam neki, hogy a cuccaimért elmennék, ha nem gond. Erre sem válaszolt semmit, viszont postán elküldte a holmijaimat... Nem is nekem címezve, hanem a lakótársamnak. Utána törölt és tiltott Facebookon. Mint mondtam, mindennek 1 éve. Nagyon nehezen tettem magam túl rajta, teljesen tönkretett lelkileg, hosszú hónapokig szenvedtem miatta. Mára azonban teljesen jól vagyok, megvetem őt, mint embert, semmi pénzért nem kezdeném vele újra. Az sem kizárt, hogy valami agybetegsége van, ilyen viselkedés után nem tudok mire gondolni. Most jön viszont a kérdés lényege. Az elmúlt 1 hónapban legalább 3x feloldotta a tiltást, legalább is ennyi az, amit észrevettem. Természetesen amint lehetett, és letelt az a 72 óra, újra letiltott. Nem ír, nem keres, csak gondolom megnéz, bár nem tudom, minek, ő az aki a legjobban tudja, hogy az ismerőseimen kívül senki de senki nem láthat sem bejegyzést, sem képeket, sem semmilyen személyes adatot. Mi értelme van ennek? Ráadásul úgy, hogy nem épp normális módon történt a szakítás, akkoriban baromira úgy tűnt, hogy abszolút hallani sem akar rólam többé. Ezért nem hagy nyugodni. Bosszant, hogy azok után, amit velem tett, még van képe nézegetni. Undorító féreg. Ráadásul szeptember óta barátnője is van, szóval az az opció kizárt, hogy esetleg megbánta. Szerintetek mire jó ez? Köszi előre is!

22N 33F


2015. júl. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmebeteg. De te is, ha mindezek után még törődsz vele, hogy mit miért csinál. Szard le és éld az életed, ő meg tiltogasson és oldjon hetente, ha ez az új hobbija.
2015. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az elmúlt egy évben oldott fel 3x, hanem az elmúlt egy évben, elírtam :D Bár ennek nem sok jelentősége van.


Sejtem én is, hogy nincs minden rendben vele. Nem is törődöm vele, abszolút közönyös számomra, nem érzek semmit, mikor észreveszem, hogy épp fel vagyok oldva nála, nem szoktam rágondolni, nem érdekel, mi van vele. Csak dühít, hogy azok után, amit velem tett, manipulált, tönkre vágott lelkileg, nem volt rám kíváncsi, eldobott, még van pofája nézegetni. Iszonyúan szánalmas. Na mindegy, csupán pillanatnyilag felüdített, elég lobbanékony vagyok, ráadásul most vettem észre pár órája, holnapra elmúlik. Azt csinál, amit akar.

2015. júl. 20. 21:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Ajj, szóval nem az elmúlt egy hónapban oldott fel 3x, hanem az elmúlt egy évben hahaha :D
2015. júl. 20. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem érdekelne,nem agonizálnál ezen ennyit.Holott meg sem érdemli,hogy ezzel foglalkozz egyáltalán.Ő egy primitív bunkó,le kell szarni.Az én életemben is volt hasonló.Elég nehezen tettem túl magam rajta,de már leszarom,mit csinál vagy gondol.
2015. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert felidegesített hirtelen. Mára lenyugodtam, és sz.rok bele, hányszor nézegeti a profilom, egészségére :D Persze, hogy nem érdemli meg egy gondolatomat sem, találok én nála ezerszer jobbat. :)
2015. júl. 21. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!