Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik titeket zavarna ha kicsit r*bisebb lenne a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Szeretek bulizni, "olyan" ruhákat hordok, sminkelem magam rendesen, járok szépségszalonba, adok az alakomra is elég rendesen.

Ezek után több férfitól is megkaptam, hogy olyan vagyok mint egy k***a, amit nem értek. Csak azért gondolhatják ezt mert kicsit úgy öltözködöm ? Nekem ez tetszik és egyébként nekik is!!! szóval nem értem ezt az álszent szöveget ? Vagy az a bajuk hogy velük nem állok szóba mint pasival ?



2015. júl. 23. 22:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
4-es voltam: Azért kérdező,mert már bocs,de a külsőddel ezt sugározod a pasik felé. Oké,megnéznek,és??? Engem is megnéznek mégem rakom ki semmimet. Mondjuk nem foglalkozom vele hogy ki néz meg vagy sem,mert nem érdekel,boldog házasságban élek,nekem elég ha a férjem nézeget. Alapból egy normális,komoly szándékú férfi figyelmen kívül fog hagyni téged,mert ahogy írtam a külsőddel ezt sugározod feléjük.
2015. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

16: Az EQ szinted valószínű, nem olyan magas, mint az IQ szinted...na meg kissé gyerekes vagy még a válaszodból ítélve. Mindegy.


Kérdező, írtam, hogy majd írok bővebben, most pont ráérek.


22 éves vagyok, és igazából nagyon sok nő, aki így öltözködik, az méterekkel a föld felett jár, fenn hordja az orrát, lenéz másokat, ringy****óskodik.

Így néha én is elkövetem azt a hibát, hogy elítálek olyanokat, akiket nem is ismerek az eddigi tapasztalataim alapján, holott lehet, hogy az adott nő pont a kevés kivételek egyike.


A magam nevében beszélve én azt mondom, hogy nem zavarna, ha a barátnőm így öltözködne NÉHA. Na meg ugye az se mindegy, hogy milyen alkalomra bújik ilyen öltözékbe. Pl egy családi vacsorára nem illik így elmenni, viszont egy buliba okés. Utcai viseletre pedig szeretem, ha nőiesen öltözködik egy nő (Nem ringy***ósan) A kettő öltözet között óriási különbség van.


Az biztos, hogy csak akkor jönnék össze komoly kapcsolatra egy ilyen nővel, ha nagyon jól kijönnénk egymással, és megbíznék benne. Ha ez megvan, még akkor is kicsit tartanék, hogy megcsalna (mert azért az ilyen nők körül eléggé sok pasi legyeskedik)


Olvastam előző válaszodban, hogy szeretsz élni, szereted a szexet. Na, most ezzel is óvatosan azért.. csak azzal csináld ezt a dolgot, akiben megbízol, és aki biztos, hogy nem fogja kikotyogni senkinek. Baromira kellemetlen, mikor pl ismerkedek egy csajjal, elmesélem ismerőseimnek, hogy kezd kialakulóban lenni egy kapcsolatom, és elmondom, hogy kivel. Erre ők:

Hagyjad már azt a ringy***ót, ház ez ennek, meg ennek megvolt egy buliban, meg ott sz***patták meg, ahol csak akarták. Na, hát gondolom mondanom sem kell, hogy egyből kiábrándultam a csajból.

Ismerőseim közt is vannak olyan csajok, akik komoly kapcsolatra a kutyának nem kellenek... viszont egy numerára igen, mivel már hírük ment, hogy könnyen vihetőek. Azért írom, mondom, hogy vigyázz az ilyen laza kapcsolatokkal, nehogy bele ess te is ebbe a csapdába.


Számomra a bizalom terén egy jól kinéző, szépen öltözködő nőnek kicsivel többet is kell bizonyítania, mint egy átlagos nőnek, hisz biztos, hogy tőlem ezerszer jobb pasik is le fogják szólítani, akár egy buliban is, és nyugodt szívvel akarok majd otthon lenni, vagy haverjaimmal, amikor pl elmennek egy csajos bulira.


amúgy hány éves vagy, és hol laksz?

2015. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%

Én az oltozkodesed miatt nem nezlek le nekem is volt ilyen korszakom hogy magassarku p-csaruha, mell kint. Mostmar par evre ra tudom hogy ez eleg kozonseges igy vagy a labamat "mutogatom" vagy a dekoltazsomat teszem ki de a kettot egyszerre nem mert az mar sok, olyan lotyOs. :) de en tenyleg az oltozkodesed miatt nem nezlek le.

Viszont a valaszaid alapjan annal inkabb, mivel elegge magas lorol beszelsz a valaszadokhoz. Ha a valo eletben is ilyen vagy akkor nem csoda ha csunyan beszelnek veled.

De ha csak azert valaszoltal igy mert epp rossz paszban vagy, vagy valami hasonli az mas. :)

szerintem te is oltozkodj ugy hogy vagy a labaidat mutogatod vagy a dekoltazsodat de mindkettot egyszerre nem, es akkor nem leszel lotyos :)

amugy a miniszoknya es hátnál kivagott felso tenyleg olyan gogo tancos ruhanak nezhet ki, de ha mindenkepp mutogatni szeretned a hatadat vegyel fel hozza terdig ero tapados ceruzaszoknyat. Az nagyon csinos lesz, es a pasik is megfognak nezni. De nem azert mert lotyos vagy, hanem mert nagyon csinos es noies :))

22n

2015. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, csak ne vidd túlzásba. Én járnék veled.

De te egészen biztosan rettentően válogatós vagy a fiúk terén, akárki nem felelne meg neked csak aki hozzád hasonlóan menő arc.

2015. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

22. Köszi h aggódsz értem de megvagyok. Amúgy 20 leszek és Bp.


23. Nem tudom én élvezem ezt bevallom szeretek ilyen lenni. Ennyire sztirpperesen nem öltözöm össze általában én se bár volt már rá példa.


24. Igen válogatós vagyok miért ne lennék ? Nem csak a menőség számít de valóban nem árt ez igaz.

2015. júl. 26. 14:31
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már, csak kamuzik itten össze-vissza. Mégis miért érdekel idegen, névtelenemberek véleménye, ha az életben elég sok pozitív elismerést kapsz? Szánalmas vagy, képzelem mekkora lúzer lehetszXD

Én bármikor megkaphatnálak, de úgyis csak egy éjszakára volnál jó nálam:D

2015. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

26. Nem kamuzok mi olyan hihetetlen ebbe ? Amúgy pont ezért érdekel a véleményük mert leírják amit gondolnak erről anélkül hogy ebből bárkinek bármilyen gondja származna és névtelenül és arctalanul könnyebb.

De ha nagyon tudni akarod azért írtam ki a kérdést mert most jól elvagyok így de azért gondolok a jövőre is és gondoltam hátha írnak idősebb hapsik, hogy ha mondjuk ilyen előéletű lenne egy lány mint én akkor ez zavarná őket esetleg.

2015. júl. 26. 17:18
 28/30 anonim válasza:
Van élet az agyhalál után, te vagy rá az élő bizonyíték ...
2015. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem egy igazi és normális férfinak az tetszik,ha NŐT lát valakiben,a nő pedig ott kezdődik,hogy van stílusa.A stílusosság pedig köszönőviszonyban sincs a ribis öltözékkel és viselkedéssel.Vannak bizonyos alapszabályok és alapelvek.Biztosan hallottál már arról,hogy a kevesebb néha több,vagy hogy a stílus maga az ember.Meg hogy lábat és mellet nem mutogatunk egyszerre,vagy az egyiket,vagy a másikat,ahogy azt fentebb is írták már.Ha kicsit visszafogottabb stílust képviselnél,és szolidabban élnél,máris több esélyed lenne a boldog,normális párkapcsolatra,legalábbis szerintem.Én például többnyire háttérbe vonultan éltem,egy harsányabb korszakomat követően,nem vágytam pasik után,és szolidabban öltöztem,ám csinosan.Amikor nem vártam,akkor figyeltek fel rám,de akkor többen is,és ez a sorozat nem tört meg,válogathatok,ha akarok.Persze nyilván nem mindenki komoly szándékkal közeledik,de így több az ember esélye normális pasit találni.
2015. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
cseppet sem zavarna, ha ilyen lenne a bnőm, de ne máshol, csak otthon és velem legyen ribi, de ott aztán k**vára legyen az. :) egyébként máshol, mással zavarna persze, normális embernek nem tetszene, h bámulják az utcán, h milyen fizetős csajjal mászkálok már. :D ja, h ez a bnőd? és a pofámba köpik a nyálukat, meg ami éppen a szájukban van, hát király lenne. :D
2015. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!