Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik titeket zavarna ha kicsit r*bisebb lenne a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Szeretek bulizni, "olyan" ruhákat hordok, sminkelem magam rendesen, járok szépségszalonba, adok az alakomra is elég rendesen.

Ezek után több férfitól is megkaptam, hogy olyan vagyok mint egy k***a, amit nem értek. Csak azért gondolhatják ezt mert kicsit úgy öltözködöm ? Nekem ez tetszik és egyébként nekik is!!! szóval nem értem ezt az álszent szöveget ? Vagy az a bajuk hogy velük nem állok szóba mint pasival ?



2015. júl. 23. 22:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%

5. vagyok

Tudok olvasni, valószínűleg az IQ-m kétszerese a tiédnél és a válaszokból (kép nélkül, mert minek küldenél te kis flegma hejcegnő) kiderül, hogy igen, r**anc vagy és ha ennyire szereted a f***t, akkor hamarosan összeakadsz pár rendes sráccal, akik úgy partiba dobnak, hogy fütyül a kis lipisztes p***ád. Ismerek pár ilyen lányt aki így járt, jól le is pacsiztam a srácokkal.

Idióta h*lyegyerek...

2015. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

9. Nem vagyok k***a sose fogadnék el pénzt szexért!!!


11. Abból ahogy írsz nekem nem ez jött le inkább csak irigykedsz te is. Gondolom 25+ szűzfiú lehetsz te is ahogy nézegettem itt sok ilyen van.

2015. júl. 23. 23:29
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok,egy kerdesem lenne meg.Az "olyan" ruhak mit takarnak?
2015. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
13. Hát abszolút nőies stílus. Szűk farmer vagy miniszoknya, magassarkú, felül pedig évszaknak megfelelően. Fenekem felett van egy szivecske tetkó így nyáron szoktam "mutogatni" olyan felsőben ami csak a felsőtestem első részét takarja főleg hától csak pántos.
2015. júl. 23. 23:51
 15/30 A kérdező kommentje:
Amúgy azért tettem fel a kérdést mert a pasik is ilyenek csak nekik elvileg szabad ugyebár és gondoltam megkérdezem az ittenieket hogy mit gondolnak erről. Mondjuk én vállalom hogy szeretek pasizni ahogy írtam nem tudom mi a baj ezzel.
2015. júl. 24. 00:18
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, évek óta nem vagyok szűz, vannak kapcsolataim, minden féle, amit akarok. Azt hiszed, mert te nem kellesz valakinek, akkor az már szerencsétlen? Ne legyél már ennyire leereszkedő és flegma másokkal szemben kérlek, majd ha mutattál valamit, akkor esetleg. Ha valaki segíteni akar és megérteni a helyzeted, akkor azt illene megköszönni, nem pedig arcoskodni.
2015. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lesz időm írok bővebben ide, ezt a választ csak azért kapod, h a kérdést megtaláljam. Úgy érzem, tudnod kell néhány dolgot :P


22/f

2015. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
16. Te kötöttél belém!
2015. júl. 24. 01:02
 19/30 anonim ***** válasza:
40%
Semmi bajom azzal, ha egy csaj egy kicsit ribis. Simán szúrnám a f*sódat.
2015. júl. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
külön, mutatóba sem tudnál képet mutatni a ruhákról? Mint írták, ez sokrétű dolog
2015. júl. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!