Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy nem szeret eljárni bulizni, meg alapból is otthonülő típus?

Figyelt kérdés

Azért nem járok, mert utálom, ha rám másznak részeg pasik, és egyébként sem akarok részeg lenni. Inkább találkozok napközben valakivel, elmegyünk meginni valamit, sétálunk a városban, mozi, ilyesmi. Csak azért kérdezem ezt, mert múltkor megkaptam valakitől, hogy szerinte ez nem normális... Bár tény, hogy aki mondta, az meg alkoholista, és minden nap bulizik, tehát neki nyilván furcsa. Ráadásul kevés barátom van, mert nem sok emberhez tudok közel kerülni.


20/L


2015. júl. 24. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én nem iszok alkoholt sem...

nem járok bulizni, van, hogy haverral elmegyek dumálunk és iszunk (én fantát vagy rostos narancsot, ő meg sört)

általában otthon vagyok én is, de néha megyek valamerre :)

pl családtagokkal/barátnővel fagyizni...

de nem is hiányzik az alkohol...jól megvagyok nélküle :)


22F

2015. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel, hasonló vagyok én is, elvagyok otthon, vagy kirándulok, beülünk valahová, vagy mozi, múzeum, strand stb. Hasonló barátok kellenek melléd, akik szintén nem bulizósak.
2015. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem járok bulizni, szórakozni, nem vonz az a világ. Tipikus otthonülő sem vagyok, mert szeretek elmenni kirándulni, új helyeket felfedezni, barátommal, barátnőmmel is megyek ide-oda, szóval van életem a házon kívül is.

Nem hiszem, hogy gond az, ha valaki nem szeret bulizni és úgy alakítja az életét, ahogy neki megfelel.

2015. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek bulizni járni, sosem vonzott, túl nagy a tömeg az ilyen helyeken számomra. Szívesebben vagyok 2-3 emberrel és velük valami értelmesebb program keretein belül eltölteni az időt. Gondolok itt pl. sütögetésre vagy sportolásra stb.


21F

2015. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 opened paradise ***** válasza:

Én nem a részeg pasik miatt,de ugyanígy vagyok. Nem szoktam inni és inkább mozi,biliárd,bowling ilyesmi.

20/F

2015. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nincs vele gond ,ha nem mész ,de a kifogásaid nagyon rosszak.

Ha elmész bulizni akkor nem kötelező inni.Azért nincs olyan sok részeg pasi azokat meg egy szóval lerendezed.

2015. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem kötelező inni, de idegesítő hallgatni, hogy folyton nyaggatnak, hogy igyál már...
2015. júl. 24. 12:06
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem számtalanszor kínáltak füves cigit ismerőseim akikkel ott voltam, de én nem szívtam, én nem élek ilyen életet...


kollégákkal voltunk inni, én fantát ittam azt poénkodtak, hogy "nehogy megártson" :D


akkor nem megfelelő körökkel mész el inni...nálam kollégák, ismerősök, rokonok mindenki felfogja, hogy én nem iszok...szilveszterkor a pezsgőt amit kaptam odaadtam haveromnak nem is ittam bele, csak koccintottam...

2015. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ezzel én is ugyanígy vagyok. mindig itthon szoktam lenni, és gépezek. inkább mennék múzeumba vagy galériába, vagy ilyen helyekre, vagy kirándulni de nincs ilyen barátom/bnőm. Bnőmtől én is sorozatosan megkapom h nem igaz h miért nem tudok vele menni bulizni meg inni.. Bla bla bla. Nem érzem úgy jól magam. sokkal jobb itthon, vagy bármi. szóval nyugi sokan vannak ezzel így.d

21/l

2015. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, nincs. Egyedül te vagy ilyen az egész világon :o

Most komolyan, fontosabb neked, hogy mi a normális* egy idióta szerint, mint hogy neked mi a természetes, meg hogy érzed jól magad? :)


*Amúgy aki esetleg nem tudná: az egy fokozat a mosógépen.

2015. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!