Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Férfiak! Válaszolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Férfiak! Válaszolnátok pár kérdésemre? (többi lent)

Figyelt kérdés

1. Mi a véleményetek 15-20 év korkülönbségről, ha párkapcsolatról van szó?


2. Ha számodra sok ez a korkülönbség, megindokolnád miért?


3. Ha nem, miért nem?


4. Ha most kapcsolatban vagy, és ilyen nagy a korkülönbség, a család, hogy fogadta amikor bemutattad nekik a párod? A környezetetek, hogyan viszonyult hozzá?


5. Hogyan ismerkedtetek meg, és jöttetek össze?


A normális válaszokat előre is köszönöm, illetve azt is, hogy időt szánt rá a válaszoló. :)



2015. júl. 24. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Az összes kérdésedre tömören ez a válaszom: a boldogság kulcsa, hogy nem foglalkozol mások véleményével.
2015. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1) Az hogy 20 évesen nem 5 éveseket kellene molesztálni.

2) Nem vagyok pedofil.

3) Nem, mert nem!

4) Mondtam, hogy nem vagyok pedofil!

5) Viszel neki nyalókát pl, de nem segítek neked ilyen galádságban.

2015. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1.Nem törődök a más dolgaival,ha neki jó miért ne.


3.Nem a kor határozza meg az érzéseket.


4.Eleinte nem mindenki örült de,aztán mindenki elfogadta.


5.Interneten


Csak azért,hogy kapj egy értelmes választ is.

Miért kell ez neked?

2015. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. Hát nem mindegy, hogy 5-20, vagy 30-45 a dolog. De alapjában véve nincs vele bajom.


2. -


3. Én magam is nagy korkülönbségű párkapcsolatban élek. Konkrétan 12 év a különbség. Mégis rendben vagyunk a feleségemmel.


4. A család nem fogadta túl jól. Már másfél éve együtt voltunk, mikor bemutattam a szüleimnek (előtte is ismerték, csak nem tudták, hogy ő az). Akkor 2 hónapig ellenőriztek minket, aztán áldásukat adták. Haveroknak (gondolom az a "környezet") pedig beleszólásuk nem volt, de nagy meglepődések sora után meghívtak minket megünnepelni.


5. Bátyám egyik ismerősének a társaságához tartozott. 5 és fél éve már hogy együtt vagyunk. Első alkalom volt, hogy bátyámmal mentem el a haverjaihoz, csak úgy estére. Ott beszélgettem a lánnyal, én voltam a jófiú aki fogta a haját a rengeteg ivás után (szép kis ismerkedés volt, bár én akkor még nem ittam), és végülis pár napra rá megbeszéltünk egy találkozót. Aztán mégegyet. Aztány mégegyet. És végülis egy sétahajós bál estéjén megvolt az első csók. Ekkor volt a felállás 12-24. Aztán ugye másfél év múlva elmondtam a szüleimnek, hogy ő az. 2 hónapig figyeltek, majd 14. születésnapom ajándéka az volt, hogy hozzá költözhettem. 16 éves koromban beadtuk az előrehozott nagykorúsítási kérelmet, a 17. születésnapomon pedig összeházasodtunk. Áprilisban pedig megszületett a kislányunk :)


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm szépen a válaszod, és gratulálok a kislányotokhoz.

2015. aug. 3. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:

1: egyáltalán nem számít ha szeretitek egymást!

2: nincs olyan hogy sok, szerelem van és kész!

3: mint írtam szerelem van és kész!

4:nem dicsekvésből írom, de anyám több diplomás, és az a fontos neki hogy a fia, ÉN boldog....végre!!!!!

5: internetes társkeresön

6:imádjuk egymást 17 év korkülönbség ellenére!32 éves férfi vagyok

2015. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te most szerintem hezitálsz, hogy felmerd-e vállalni a kapcsolatodat a nagy korkülönbség miatt. Ne hezitálj, ha szeretitek egymást ne foglalkozz senkivel és semmivel. Egy életünk van éljünk már olyan ember oldalán aki szeret minket, akit szeretünk, hisze olyan nehéz szeretö társat találni , ha meg találtunk,becsüljük meg,Sok sikert és boldogságot kívánok!
2015. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Privát leveledet olvasva még annyival egészíteném ki mondandómat, hogy egy szerető szülő elfogadja gyermeke döntését, különösen ha látja hogy ettől boldog lesz.....továbbra is az a véleményem a korkülönbség nem lehet akadály, kifogásokat meg kereshetünk.....hidd el én már csak tudom....
2015. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

Tudom, h mar nem mai a kerdes, de leirom, ha nem gond.


1: eleinte fennakadtam, ha ekkora volt a kulonbseg. Nem hangoztattam, csak magamban! Erre szepen beleestem...

21 ev van koztunk, csak epp nem latni. Anyu nagyon jol fogadta, imadja a ferjem. Apu mar ismerte, o is birja. Nagyanyam kiakadt. Megtanultam tenni ra magasrol!

A vadidegenek meg nem tudjak hany ev van koztunk.

5: buszsofornek a lanya vagyok, o pedig egy buszsofor. Igy kezdtunk el beszelgetni. Majd megismertem a kislanyat is es nem volt onnantol megallas :)

Azota mar van 2 kozos is es 9 eve vagyunk hazasok!

2015. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!