Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal?

Figyelt kérdés

Egy betegség ül a kapcsolaton.

3 éve vagyunk együtt, az utóbbi 1 évben összeköltöztünk.


Az a baj, hogy most derült ki, hogy igénytelen, rendetlen. Én kaparom ki a cuccait az ágy, asztal alól, én törlöm fel a konyhapult alatti mocskot, stb. Ő nem hogy fel nem állna de ha erélyesebben szólok rá, hogy őt ez tényleg nem zavarja, gyakran neki áll fejlebb.


A két év alatt nem vettem észre, mert először nálunk laktunk én meg rendszeresen pakoltam, takarítottam, utána az anyjánál laktunk aki elég rendetlen, de a lány folyton szabadkozott, hogy majd a külön lakásban ő persze rendet tart, nem lesz az a gusztustalanság mint itt. Sőt, még rá is játszott azzal, hogy folyton mondogatta, hogy alig várja, hogy az új lakásban legyen mert nem bírja ezt a mocskot.


Na egy éve az új lakásban élünk, mielőtt berendeztünk folyton az volt a problémája, hogy nincs hova pakolni. Most, hogy már be lett rendezve már szarik bele a koszba.


Teljesen kétségbe vagyok esve mert nekem rengeteg időm és energiám ment erre az egész kapcsolatra, pedig úgy néz ki oda tartozik ahova elhoztam, a mocsokba a beteg anyjánál.


Most én takarítsak egy nő után aki közben facebookozik a telefonján meg vakarja a seggét?


2015. júl. 27. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vagy elmagyarázod neki, hogy beszáll a házimunkába és rendet tart maga után, vagy lapátra teszed.

Ilyen nővel később sem lesz jobb.

Ha mos sem teszi meg, gyerek mellett még annyira sem.

2015. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudom lapátra tenni mert nullán vagyok. Jó tudom, ez lakhatás szempontból nem összeg, de majdnem 1 millióm ment bele az új lakásba, ami amúgy a lányé és eddig használaton kívül volt, nem számolva az iszonyat kézi munkát, tervezést, agyi kapacítást, kínlódást. Szóval a nullán vagyok.


Ha eljövök innen, hajléktalanként teszem majd. Ha normális lány lett volna most lenne egy jól kezdődő virágzó kapcsolatunk.


Helyette belefulladok a mocsokba, és ha lapátra teszem még akkor is én járok rosszul... ugyebár.

2015. júl. 27. 15:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Már nem igazán tervezek vele, sőt, legszívesebben néha elásnám, hogy tényleg, hogy lehet normális embereket így kihasználni.... Aztán a beteg anyjához menekülni sírni, hogy a gonosz párja veszekszik vele amiért nem csinál rendet jajj-jajj.... undorító
2015. júl. 27. 15:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Abból az egy millióból akár hitelre vehettem volna egy szép nyaralót valahol, amiben egyedül eléldegélhetnék.
2015. júl. 27. 15:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt látta otthon egész életében, nem lesz egyszerű megváltoztatni... De ha szeretitek egymást, menni fog.
2015. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5 ös válaszoló. Nem. nem fog menni. Ezt az igénytelenséget szokta meg. Így fogja leélni az életét.

kedves kérdező. Ne a pénzt sajnáld amit ezzel buksz,hanem az időt,amit elpazarolsz rá. Nekem 5 évem ment el így más házára,és 6 millióm.A pénz pótolható,de az idő nem.

2015. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg az időt sajnálom én is...
2015. júl. 27. 15:21
 8/12 A kérdező kommentje:
főleg mert még 25 vagyok, ez még egy olyan időszak, hogy elérném a 20-on éves friss csajokat... szóval nem fogom sokáig húzni ha nem megy.
2015. júl. 27. 15:22
 9/12 anonim ***** válasza:

A saját dolgait rendben tartja legalább??

Amúgy ha ezt a mintát látta otthon, akkor nem tanulta meg mi a rend, nem tudja hogy kell takarítani, neki ez a ,,normális". De már önmagában is gáz hogy egy nőnek nincs igénye a tisztaságra...

Én a helyedben vennék neki egy nagy takarítószettet és egy nagy mosollyal megmondanám neki: Nézd Drágám, vettem neked ajándékot! :D

Hány éves a barátnőd?

2015. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most lesz 21, 18 volt amikor összejöttünk, teljesen építhető nyitott lány volt nem értem mi történt vele, miért ellenkezik és ragaszkodik a szarhoz...

A saját cuccait sem tartja rendben természetesen.

2015. júl. 27. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!