Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lazább sötétebb táncos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lazább sötétebb táncos buliban tényleg bármelyik lányhoz odamehetek és megcsókolhatom? Vagy ez azért túlzás.

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8-as szetetném tudni hogy nálad hogy megy az ismerkedés mert akkor talán férfiként tudnám ugyan mit óhajt egy nő. Mert a nőkön nem lehet kíigazodni.
2015. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De a kérdés viszont az volt,hogy kérdező oda akar menni megcsókolni egy/vagy több/ lányt a buliba.


És én is ezt írtam hogy engem már leakartak kapni így és nem tette zsebre a srác.Míg aki csak táncolni,beszélgetni szeretne azzal szívesen odébb megyek.

Aki simán ismerkedni azzal nincs baj..

Aki viszont rögtön csókkal indít az ne lepődjön meg ha egy pofonnak lesz kisgazdája.

2015. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!