Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megbirkozni azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megbirkozni azzal, hogy a baratomnak az osszes jol kinezo no kell vagy kellett valaha?

Figyelt kérdés

Nem ertem, kapasbol 30 not tudnek emliteni, akik tenyleg jol neznek ki noi szemmel is, es egyutt is volt veluk.

Viszont a helyzet az, hogy most is csinalja ezt, ahogy megjelenik egy jo csaj a barba, o rogton szoba elegyedik vele, bejeloli facebookon, miegymas.

Lehet, hogy en is csak azert kellettem neki, mert ugymond szexisen oltozkodom?


2015. júl. 30. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem érdemes kapcsolatban lenni, de még beszélni sem, mert nem csak szerelemben, hanem hétköznapi dolgokban is komolytalan.
2015. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem te sehogy se fogsz tudni megbírkózni...

25/F

2015. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És te vagy olyan ostoba, hogy ezt mind el is nézed neki?
2015. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ostoba vagyok, hanem szerelmes, evek ota.
2015. júl. 30. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ostobán vagy szerelmes. Ez így nem vezet semmi jóra, dehát te tudod.
2015. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudom, de nelkule annyira elveszettnem erzem magam. Probaltam mas ferfiakat is megismerni, de egyszeruen nem mozgatnak meg bennem semmit.
2015. júl. 30. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mert hozzá hasonlítgatod a többi férfit, és belőle indulsz ki, és nem tudsz elvonatkoztatni tőle, mert ő volt a hiper szuper különleges fantasztikus egyedi férfi és szerelmed az életedben amilyen soha többé nem lesz.


De ha így lenne h ő a szuperfaszi lenne a nagy szerelmed akkor veled lenne és boldogan élnétek hátralévő életetek, de nem így van.

És azért nincs így mert nála csak jobb jöhet.


Amúgy elég nyálasan és sz**arul hangzik, amit ha kívülről megnéznél egyszer még rosszul is lennél, és mondanád nekem, "haver nézd már meg ezt a hüle pics**át szerinted normális? ez borzasztó, nézd meg hát hogy lehet ilyen naiv??"

2015. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Strici formak mindig is voltak es ez alol a baratod sem kivetel. Eld ki Magad, amig Te vagy a meno Nala.
2015. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy azért,hogy dugjon.Poligám típus,felejtsd el!
2015. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!