Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek ha ilyen helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés
AZ van hogy kb 3hete jöttem össze a barátommal iszonyatosan szeretem de rá kell ébredjek hogy nincsen túl sok kedvem ehhez az egész járásosdihoz nem nagyon akarom ezt nem tudom mit tegyek nem akarom dobni mert tényleg fontos nekem.
2010. márc. 7. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ha "iszonyatosan szereted", akkor mit nem akarsz???
2010. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fel kéne nőnöd
2010. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
annyira mégsem akarhatod....
2010. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez a duma mekkora:DDDDD


"3hete jöttem össze a barátommal iszonyatosan szeretem"


3 hét után :DDDDD bakker, mintha évek óta házasok lennének...


hány éves vagy? 16?

2010. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja 16 milyen jó hogy a kérdésre válaszoltok mellékesen ismerem 2éve.

1 : elkötelezett lenni

2: azt hiszem még van időm fel nőni.

3: valamilyen szinten igazad van.

4: senki sem kért fel arra hogy negatív megjegyzésekkel lásd el a kérdést komolyan kész fertő.

2010. márc. 7. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
:d ez vicces,velemis ugyan ez volt.Összejöttem a barátommal nagyon fontos lett nekem és nem aakrtam elvesziteni de nem ment ez a járás dolog és szakitottunk,sírtunk elment ....aztán rájöttem h nélküle még nehezebb és azóta együtt vagyunk 19 hónapja:D:D ha elvesztessz valamit akkor jössz rá mennyit is ért számodra...csak ne hogy rosszul jársz ha a példámat követed
2010. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondom én, hogy fel kéne nőnöd...
2010. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 General ***** válasza:
Akkor mire vágysz a kapcsolatból? Előbb ezt tisztázd magadban, aztán vágj bele a szerelmi dolgokba, mert ha most szakítasz vele, akkor az neki se lesz kellemes.
2010. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!