Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én ezt cikinek érzem ez baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én ezt cikinek érzem ez baj? (lent)

Figyelt kérdés

sok fiu mondja h nagyon felizgatja és szereti ha a barátnöje masztizik elötte de én ezt nagyon kinosnak találom..ha orálisan elégitenek ki akkor se szeretem ha az arcomat látják közben ahogyan élvezek..:Snem tudom miért nekem oylan kellemetlen:S

szerintetek ez miért lehet?lehet ezen javitani?baj ha a bnötök nem csinál meg iylesmit?


2010. márc. 7. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
eleinte én is így voltam vele, nagyon gáz volt. De amikor láttam, h mennyire élvezi, akkor nem zavart. ja meg általában teljesen más, oda nem illő dolgokról beszélgetünk, és olyan mintha nem is figyelne rám, azért hogy ne érezzem magam feszélyezettnek. 22L
2010. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint szégyenlős vagy:)Sztem a barátodnak kéne mondania hogy miylen izgatóan csinálod,kicsit az önbizalmaddal is baj lehet:)Egy kapcsolatban a szexben sztem határtalannak kell lenni,és nem törödni iylenekkel,mert ha mindig azon aggódsz hogy látják az arcod stb,nem fogod élvezni:(19.L
2010. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit szégyenlős vagy, semmi baj nincs ezzel, nem kell mindenkinek magamutogató önbizalom-élharcosnak lennie :) Én sem kifejezetten szeretem, ha a párom nagyon figyeli az arcom, miközben nyalakodik, hiszen olyankor nem figyelek a mimikámra és különben is... Pironkodok, no. A párom igen figyelmes, úgyhogy nem szokott sokat leselkedni, te is beszéld meg a dolgot a barátoddal :)
2010. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a szégyenlősségeddel van a baj hanem hogy Gátlásos vagy nagyon, biztos fura de igen ez is lehet egy gátlás. Majd szépen lassan elmúlik:)
2010. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,még annyi h lehet h szégyenlős vagyok de közben meg pl ha mesztelen vagyok akk nem zavar söt kifejezetten izgat ha ugy elégithetem ki.
2010. márc. 7. 17:58
 6/12 A kérdező kommentje:
csak az arcom zavar:Sezért is nem értem.
2010. márc. 7. 17:58
 7/12 anonim válasza:
igyál meg 2-3 felest és úgy próbáld meg :D
2010. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez oké.. de nem lehet mindig berúgva szexelni..
2010. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia

velem dettó ugyan ez van, meztelenkedés bármi megy de nem birom ha nézi a fejem mikor élvezek :S pedig már több mint egy éve együtt vagyunk, reméljük elmúlik

2010. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Beviz Elek ***** válasza:
Pedig jo az... Úgy kényeztesd orálisan a barátodat, hogy közben ujjazod magad. Na az a menyország :D
2010. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!