Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly? (Társkereső oldalak)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly? (Társkereső oldalak) Ismerkedem, komoly kapcsolatot szeretnék, mivel hosszú ideig kapcsolatom volt így nem figyeltem fel ezekre.

Figyelt kérdés
Ennyit változott a világ? Ma már a lányok többsége is csak szexet akar? Arról nem is beszélve, egy-két embernek elég érdekes stílusa van. Vélemények?
2015. aug. 3. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem szabad általánosìtani...

ugyan èn nem vagyok bombanő és a helyzetem se rózsás, de senkitől nem várom el hogy a problémáimat helyettem oldja meg bárki is.

bárhogy is fogom megtalálni azt a férfit akit magam mellett el tudnék képzelni és aki bevállal szőröstül-bőröstül a kezdetektől nyílt lapokkal fogok játszani...

higyjétek el vannak normális értékrendekre vágyó nők is. ..

2015. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy vannak. Nem általánosítottam, azért írtam, hogy "többsége", csak fura, mert régen úgy gondoltam,hogy a nőknek kell az érzelem is mellé,de ma már simán lefeküdne velem rögtön, de nekem ez nem kell.És mit lép erre? Vagy letiltanak vagy leférgeznek, akkor? Azért vagyok féreg mert nem akarok ágyba bújni rögtön? Nekem kell a szerelem és az hogy ismerjük meg egymást.
2015. aug. 7. 09:48
 13/14 anonim ***** válasza:

Sok sikert!

Ne görcsölj a netes keresőkre csak fogd fel úgy hogy megadod azt a pár százaléknyi esélyt arra ha ott van aki miatt odamentél meg fog találni...

utolsó voltam.

2015. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. aug. 7. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!