Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő menstruál, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő menstruál, akkor mért lesz tök bunkó?

Figyelt kérdés
Miután túl van rajta akkor meg olyan lesz, mint egy kisangyal. De menstruáció alatt komolyan el tudnám kergetni a barátnőmet.
2015. aug. 3. 23:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
a p_csába... inkább csak férfiak válaszoljanak xD
2015. aug. 4. 00:05
 12/28 anonim ***** válasza:
19%

Nekem eszembe sem jutna férfivel lakni a mensi alatt, az nagyon intim dolog, és mint egy 5napos vajúdás, olyan, szinte állandóan WC-közelben tartózkodni.

Ha valaki ennek ellenére erőltetné, hogy velem lakjon azalatt, hát én is nagyon erélyesen szereznék érvényt a saját határaimnak, lehet bunkóságnak is nevezni.

2015. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12-es: Van barátod? Ha igen, együtt laktok? Mit csinálsz, mindig elköltözöl tőle 5 napra?
2015. aug. 4. 00:08
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is bunkó vagyok ha fáj a fogam.
2015. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13: Nem lakunk együtt.:)
2015. aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nőként azt tudom neked tanácsolni, hogy ezt egyszerűen ki lehet kerülni, ha odafigyelsz a barátnődre, és tudatosan akarod, hogy ilyenkor ne legyen baj. Figyeld meg, hogy mire hogy reagál, mindenki más. Van aki azt akarja, hogy bújhasson hozzád ilyenkor. Hagyd neki, ne zavard el, ölelgesd meg néha. Van, akit békén kell hagyni, ha a te barátnőd arra reagál jól, akkor ilyenkor ne nyúzd, nem kell ignorálni, de ne várj tőle túl sokat, hagyd békén. Van, aki mondjuk attól boldog, ha csokit ehet ilyenkor vagy valami egyéb kedvenc kajáját, ha viszel neki olyat, át tudod fordítani a túl erős érzelmeit abba, hogy ahelyett, hogy épp hisztizik és mindent utál, éppen hálás neked amiért ennyire figyelsz rá és szereted. Minden lánynál meg lehet találni, hogy ilyenkor mit akar, és ha ilyenkor így reagálsz rá, akkor nem lesz bunkó veled és ha vége, akkor valószínűleg meg is fogja hálálni. ;)

Lehet, hogy macerásnak tűnik, és neked derogál ilyenekkel foglalkozni, de akkor lehet minden hónapban szenvedni meg stresszelni azon, hogy bunkó a barátnőd, vagy nem tartani barátnőt, de akkor már nem egyszerűbb?

Ja, és a legfontosabb.. NE veszekedj vele. Akkor se, ha ő akar. Ilyenkor nem szabad belemenni. Valamivel el kell kerülni, vicceld el, tereld el a témát. De ne olyan durván, agresszíven, csak úgy, hogy fel se tűnjön neki, hogy direkt volt.


Ezt azért mondom, mert én is rettenetes tudok lenni olyankor, de volt már két olyan pasim is, aki tökéletesen tudta kezelni. Az egyikük az elviccelős verziót alkalmazta, a másik inkább az ölelget és csöndben van, bólogat verziót választja, de mindkettő működőképes. Ha lecsesz, nem ért egyet, vagy elkezd lenyugtatni ("nyugi" "nyugodj már meg" "túlreagálod"), akkor csak rá leszek mérges, még ha előtte nem is ő volt a gond...


Ha elfogadod, hogy most hülye, és próbálsz óvatosan hárítani, kicsit úgy viselkedni, ahogy ő szereti ilyenkor, akkor meg lehet úszni a problémákat és mindkettőtöknek jobb lesz.

2015. aug. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem lesz mindenki tök bunkó, a menzesz mindenkiből mást vált ki.

2. Ez a kérdés márpedig a nőket érinti, szóval nem értem miért írtad, hogy inkább férfiak írjanak. (Ja mert gondolom nem tetszettek a női kommentelők válaszai, holott tapasztaltból beszélnek ugyebár)

3. Van aki rettentően szenved ilyenkor, hányingere van, szédül, rosszul van, fáj a hasa, görcsöl, sőt olyan barátnőm is van, akinél gyakori jelenség az ájulás is. Folyik belőled a vér, folyton WC közelben kell lenned, mindig azon stresszelsz, hogy nehogy átázz stbstb. Fogalmad nincs, hogy milyen érzés, nem te szenvedsz vele..

És ez nem kioktatás, hanem az igazság!

Mikor legszívesebben egésznap feküdnél, semmihez nincs kedved, de muszáj menni és csinálni a dolgokat. Az is felemelő érzés mikor olyanszinten folyik belőled a vér, hogy az éjszaka közepén tampon+betét mellett is átázol és erre ébredsz fel.. Kell még tovább soroljam?

Szerintem bőven kaptál választ arra, hogy miért "bunkók" ilyenkor a lányok.

2015. aug. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
Miért csak férfiak válaszoljanak? Akkor lehet kollektíve szidni a nőket, mert menstruálnak? Kimaradt nálad az a fejlődési szakasz oviban,ahol bele tudod képzelni magad mások helyzetébe? Empátiának hívják,ismerkedj vele! Párkapcsolatban még jól jöhet!
2015. aug. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

És akkor ezek után csodálkoznak a nők a diszkrimináción, a munkával kapcsolatban...

Persze olyankor mindegyik jól bírja, és semmi gond.

2015. aug. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: havi 4-5x egy pasi is fáradt,ha rendesen melózik. Ez elég szar kifogás.
2015. aug. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!