Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő menstruál, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő menstruál, akkor mért lesz tök bunkó?

Figyelt kérdés
Miután túl van rajta akkor meg olyan lesz, mint egy kisangyal. De menstruáció alatt komolyan el tudnám kergetni a barátnőmet.
2015. aug. 3. 23:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Általánosítás. Én nagyon nem így működök. Ha szeretem a párom, ok nélkül amúgy sem bunkóznék vele, sem senkivel. A szexet ugyanúgy kívánom, ha nem jobban. Komolyan. Ha esetleg rosszabb napom lenne, pont hogy feldob a jelenléte, figyelme. 25N
2015. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%

A hormonváltozás minden Nőre más hatással van.....

A párommal 11éve vagyunk együtt, és annyira kiismertem a viselkedését, hogy napra pontosan megmondom hol tart a ciklusában....mert igenis hatással van a személyiségére.

A menstruáció előtti 2-3 napban ingerült és kötekedő lesz, majd amikor megjön neki, akkor átcsap bizonytalanságba és visszahúzódó lesz, utána jön a bújós, lelkizős időszak, majd ahogy eléri a termékeny időszakát határozottá és kedvessé válik, majd a ciklus vége felé ez lecseng. Sok Nő állítja, hogy ez nála nem fedezhető fel láthatóan.....de ezzel csak áltatja magát...persze mindig vannak kivételek. :)

2015. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
35%
Én azért hozzá tenném, hogy az is rá tesz egy lapáttal, hogy szinte már elvárás a nőtől, hogy ilyenkor bunkó legyen. A média is ezt sugallja. Szóval sokan csak beleélik magukat.
2015. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, gondolom pasi vagy...
2015. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nem pasi vagyok. Hanem férfi. És nem azt mondtam, hogy nem fáj, vagy nem rossz. Csak azt, hogy egyesek túlságosan beleélik magukat, hogy Mikuláskor nekik mindent lehet.
2015. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kioktatásnak szántam, nem is voltam kioktató. Csak szimplán leírtam milyen érzés természet anyánk ajándéka. Lehet rosszul feltételeztem, ez esetben respekt kedves kérdező, ha te ilyen körülmények mellett is tudsz (tudnál) türelmes maradni a direktidiótákkal.
2015. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%

Jól nekiestek egyesek a kérdezőnek, pedig én ebben a kérdésben nem éreztem bántó felhangot.


A hormonális változásokat mindenki megérzi, mindenkire hatnak, akinek a testében ilyen változások történnek, csak nem mindenkire egyformán. Van, akit jobban megvisel, van, akit kevésbé, meg az egyes ciklusok sem egyformák, hat ránk az időjárás is, az aktuális körülmények, mennyire stresszes időszakunk van aktuálisan, stb... ezek mind hozzáadódnak.


Tudok olyanról, akinek pl. a menses első pár napján olyan görcsei voltak, hogy képtelen volt dolgozni, és lehetett tudni, hogy emiatt van táppénzen.


Kétlem, hogy bárki is jókedvéből rájátszana pluszban, nem mindig egy leányálom ez az időszak, bár talán a reklámszakemberek rosszul fejezik ki magukat, amikor erről szövegelnek, aki nem hiszi, annak kívánnám, hogy próbálja ki, de egy pasinál ez nem opció. :-)


Rajtam is észreveszi a család, ha itt a dili, de én is igyekszem odafigyelni (persze, ha szándékosan nekem ugrik valaki, én se kímélem, olyankor kevésbé fog a fék, az az időszak olyan, mint autóval tükörjégen menni), azért ha érzem, hogy robbanok, akkor magamra zárom az ajtót, iszom a koffeines italokat, mert az némileg enyhíti a görcseimet, illetve a forró zuhany ugyanilyen jó olyankor (mindegy, milyen idő van odakint), és igyekszem a lehetőségeimhez képest többet aludni, amúgy is jobban elnyom az álom ezekben a napokban, de ilyenkor magam alá teszek egy plusz textilt az ágyra, ha esetleg átáznék.

2015. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok bunkó csak annyira vacakul vagyok, hogy eddig minden munkahelyen haza akart küldeni a főnök míg el nem magyaráztam, hogy nem beteg vagyok. Amúgy x év kűzdősport és versenyzés alatt elégszer törtem csontot, hogy tudjam mekkora fájdalommal jár. Ha nem lenne olyan hosszú a regenerálódási időszak lazán inkább a hüvelykujj törést választanám (najó a medencecsontot már nem vállalnám be). Igaz nekem extrém mód intenzív a hosszú ciklus miatt, de vagy szedek lórugásnyi fájdalomcsillapítót plusz hormont vagy lefordulok a székről a fájdalomtól és nem marad meg bennem a kaja 2 napig. Lehet találgatni hol jön ki. A súlycsökkenés 3-4 kg egy hét alatt. Igyekszem nem hagyni hogy befolyásoljon mert ha ezt dobta a genetika hát ez van, de szerintem érthető ha ilyenkor türelmetlenebb az ember. Ha ennyire zavar a barátnőd voselkedése beszéld meg vele. Vagy megérti vagy nem, de azért néz magadba elég türelmes vagy-e vele. Egy beteg embertől se várod el, hogy ugyanolyan legyen mint egészségesen, tőle se várd el hogy mosolyogjon mikor fájdalmai vannak vagy hullámvasutazik a hormonháztartása. Lehet hogy túlzásba esik, de azon nem segít ha felhúzod magad, az segít ha zudatosítod benne ha tényleg így van.
2015. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!