Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszeretnék békülni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretnék békülni egy fiúval, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Úgy 6 éve történt.:( szerelmes voltam belé, és ő is belém, csak aztán nem jöttünk össze. azóta nem is beszéltünk, még köszönni sem köszönünk egymásnak :( remélem ki fogunk békülni. Nem sokára itt a szülinapja írjak neki e-mail-t? Segítsetek mondjatok ötleteket hogy hogyan csináljam.

De nem merek csak úgy oda állni elé. :( meg nem tudom mit mondanék neki. SEGÍTSETEK kérlek!!!!!


2010. ápr. 14. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
6 év után semmiképp nem email-ben kéne, hanem szemtől szemben. Az email komolytalannak tűnhet. Egyszer akkor hívd el, amikor senki sem látja a haverjai közül, nehogy amiatt kezdjen el flegmázni veled, mert előttük akar keménykedni. Egy perc után látni fogod, hogy vevő-e a békülésre. Ha nem, akkor pedig inkább várd ki az idejét, mint hogy benyalj neki.
2010. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Messze lakik? Mert ha nem, akkor azt javaslom, hogy kapd össze magad és szépen menj át és beszélj vele. Még nincs annyira késő. :)
2010. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a másik utcába lakik, de viszont suliba messze jár. Nem tudom mikor van otthon. :( De nem tudom mit mondjak neki.
2010. ápr. 15. 08:38
 4/9 anonim válasza:
Legközelebb az utcán köszönj rá (úgy hogy hallja), ezután már ha beszélni akarsz vele könnyebb lesz, de az is lehet h majd ő fog leszólítani (de azért ne várd a csodát)
2010. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintm kapd el egyszer az utcán, ne csak odaköszönj .. amikor látod hogy ott megy el akkor szaladj ki " hogy héé várj, ráérnél egy kicsit ?" biztos vagyok benne hogy rá fog.. és akkor mond amit érzel .. :) ha "nincs ideje " akkor b.ssza meg, hagyd a fenébe.. női törvény, hogy akinek mi nem kellünk, az nekünk se kell :)
2010. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó ötlet, de azért még adhattok tippeket. De szerintem azért írok neki e-mait szülinapjára. és megkérdem hogy van meg ilyenek! vagy nem jó ötlet? segítsetek. köszi
2010. máj. 5. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
de, nem rossz ötlet, kedves gesztus, de igazából olyan semmilyen .. én legalábbis olyanoknak szoktam írni e-mailt, akiket látásból ismerek, köszönővisznyban vagyok. Legyél picit személyesebb.. öö mndjuk sms, gondolom nem akarod felhívni, mert már nem beszéltetk egy ideje .. de lehet hogy jónéven venné, figy, nincs mit veszítened.. :) előző
2010. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, írnék neki sms-t csak nincs meg a száma :( az e-mailt meg iwiw-en gondoltam hogy írok :)
2010. máj. 7. 13:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam neki iwiw-en de nem válaszolt. Nem is érdekel már, hagyom. :( erről ennyit. pedig szerettem volna vele jóba lenni ismét. de most már mindegy!!!
2010. júl. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!