Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők volt már, hogy sírt előtettek egy barátotok/ vagy a pasitok?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltátok le ?

Miért sírt?


Igaz, hogyha egy férfit láttok sírni utána többé nem férfi a szemetekbem ?


2015. aug. 4. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen, többször is láttam már sírni. nem csökkent semmit a szememben, a férfiaknak is van joga hozzá, természetes emberi dolog :)
2015. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, meglátta, hogy zokogok, elmeséltem neki, hogy miért (ezt most nem írnám le), mire egy pillanat alatt elérzékenyült, elkezdett bújni hozzám, és észrevettem, hogy könnyezik. Olyan 15 percig ölelgettük, puszilgattuk egymást, én hangosan sírva, ő meg könnyezve. 2 hónap kapcsolat után volt ez. Annyira szerettem akkor, hogy leírni sem tudom. Mert átérezte, hogy nekem mennyire fáj, és utána neki is fájt, mert egy mindkettőnket érintő dolog miatt történt. Addig is rajongva szerettem, de ezután még jobban. Mert bevallotta még előtte többször, hogy soha nem sírt senki előtt.
2015. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amikor egy gyanús dolog miatt megkérdeztem tőle egyik pillanatról a másikra, hogy "Rajtam kívül még kit k.ú.rsz?"

Aztán persze kiderült, hogy félreértés volt az egész, és jogosan esett rosszul neki.

2015. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor megkérte a kezem akkor. Meg karácsonykor elérzékenyül. De ettől igazán férfi és ember a szememben. Ne egy szívtelen robot legyen..Attól mert ők férfiak ugyanúgy vannak érzéseik, mint nekünk.De édesapámat is láttam sírni amikor nagypapám meghalt.
2015. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

fiu padtársam elsírta magát az 1-es miatt :')

mindenki szidta h miért sír, én meg az ő pártját fogtam és megölelt. *.* <33

nekem bejön, de nem mondtam még el neki.. :$

egyépként attól hogy egy fiú sír, azzal nincsen semmi baj. szerintem olyan aranyosak közben vagy nemtudom. ^^ másrészt legalább mer önmaga lenni, és kimutatni az érzéseit.

13/l

2015. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!