Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felejteni könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felejteni könnyen azt akit szeretsz?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsen aki tud mert kész vagyok. MIndig is olyan ember voltam aki konnyen beforog. HA pedig szeretek valakit mindig rá gondolok. Nem tudok enni két napja és mindig ő jára fejembe. Beszéltem vele azt mondta hogy nem lesz semmi de mégis érzem. MIndennap látom a munkahelyen sztem kikészit ez a dolog.
2010. márc. 7. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Vágd fel az ereid.
2010. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat sportal minden new-wel nekem is így ment:DÉs azóta a hobbym a deszka és nagyon szeretem xD
2010. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sose tudod majd feledni, én 2 év után véletlenül beszéltem ma vele, egy könyvet kért tőlem kölcsön, hát a lábam is remegett közbe.
2010. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy másik pasival lehet csak elfelejteni:)akit mégjobban megkedvelsz,mással szerintem nem is lehet:/
2010. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

erre több lehetőség is van:

-merülj el az angol nyelv rejtelmeibe

-merülj el a matematika rejtelmeibe

-fuss vagy próbáld ki a cross-fit nevű edzést, és csak a túlélésre fogsz majd gondolni

-írj programot gépi kódban

-igyál meg naponta 4 liter házipálinkát

2010. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 4 liter pálinkás dolgot még felejtés nélkül is vállalom :D
2010. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a szénsavas házipálesz a legjobb! meg az etanol a kémia szertárban! na meg a bugaci lófingató!
2010. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre én is szeretném tudni a megfelelő,legjobb választ.Én titokban szeretek valakit,úgy néz ki viszonzott,a baj csak az hogy tiltott szerelem és emiatt reménytelen,de elfelejteni nem tudom,folyton rá gondolok,ha velem van,kezem lábam is bele remeg.Enni nagyon én sem tudok.
2010. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!