Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek kellene hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kellene hosszútávú párkapcsolatra egy 10/10-es testű nő/férfi?

Figyelt kérdés
Csak nekem nem? Egy éjszakára/szexkapcsolatra igen, de párkapcsolatban nem biztos, hogy jó lenne, mert éjjel-nappal szexelni akarnék, és nem jutna idő egyéb közös tevékenységekre. Szóval párkapcsolatra inkább 7/8/9-es testű nőt szeretnék.

2015. aug. 6. 22:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8: Akkor nem azt mondom, hogy 10/10-es, hanem hogy nagyon jó testű. Így oké?
2015. aug. 6. 22:17
 12/20 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, nem csak arra tudnék gondolni, nem vagyok ösztönlény :)
2015. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nekem ugyanaz a 10/10-es, mint neked. :-) Én akibe beleszeretek, azt 10/10-esnek látom.
2015. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#8

Pacsi:)

2015. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Elég fura elképzeléseid vannak... sem a barátom, sem én nem vagyunk tökéletesek, mégis éjjel-nappal szexelNÉNK. De ezt fizikailag sem bírnánk, meg azért van igényünk másra is - beszélgetésekre, közös programokra, stb. Ennek ellenére, ha csak ránézek, már merevedése van, gyakorlatilag folyamatosan. Pedig esküszöm, nincs 10/10-es testem... egyszerűen csak szeretjük egymást.
2015. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy kis idő után mindennapi dologgá válna számodra,nem lenne annyira érdekes, mint az elején.
2015. aug. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ha belsőleg is 10/10es akkor igen, elvenném feleségül is.
2015. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen.miért ne akarnék egy számomra tökéletes testű nővel lenni.a sex pedig 2emberen mullik te a pèldàdban nem barâtnőt említesz hanem sexrabszolgát...nyilván neki nem csak a sexen járna az esze...ès szeretne mást is csinálni ha pedig nem akarod rövid úton elveszteni akkor nem csak dugnád mint a lopott biciklit.
2015. szept. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bármennyire is szeretnéd azért ennyire nem sex centrikus az emberek élete. Én nekem napi 2teljesen elèg,sőt egy idő mulva mår sok is,és akkor Pl:hegymászás közben nem sexen fog járni az agyam,hanem hogy ne essekle.
2015. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Olyan, aki ilyen közmegítélés szerint 10/10-es pasas, nekem szexre sem kéne, nem jönnek be. A párom meg jó, hogy 10/10-rs a saját skálámon :).
2016. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!