Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha huszonéveim közepére sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéveim közepére sem volt még kapcsolatom, akkor ne is álmodjak arról, hogy valaha férjem, családom lesz?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 22:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ne add fel, légy nyitott.
2015. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem próbálkozott még senki? Hol ismerkedsz?
2015. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van. Ha meg van az ok meg kell oldani és késsz is. Első voltam.
2015. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot még nem akart tőlem senki... Valami oka biztos van, de nem tudom, hogy mi.
2015. aug. 6. 23:01
 5/23 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk akarj akár Te tőlük,hátha bejönne...

Próbálkozz Te akkor annál aki tetszik neked,és kiderül...

2015. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, de mindig elutasítottak.
2015. aug. 6. 23:19
 7/23 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán a kinézeteddel van baj. Milyennek ítéled magadat saját bevallásod szerint?
2015. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nincs túl nőies alakom, gebe vagyok, hiába csinálok bármit. Az arcom nem valami szép. Amúgy próbálok csinosan, nőiesen öltözködni, figyelek a hajamra, a sminkemre, de nem kompenzál igazából semmit.
2015. aug. 6. 23:26
 9/23 anonim ***** válasza:
Valakinek pont a vékony nők jönnek be.Ott van nagybátyám,világ életében ez volt az ideálja,most is az,az 50hez közelítve.Szóval ne ásd el magadat!
2015. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy próbálkoznak, csak nem veszed észre?
2015. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!