Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől alakulhatott ki egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakulhatott ki egyik pillanatról a másikra, hogy egyáltalán nem érdekelnek a nők és már csak nevetek a hülye elvárásaikon és úgy az egész létezésükön?

Figyelt kérdés

a mostani 10en/20on évesekre gondolok, akik nevetségesek a hülye igényeikkel és elvárásaikkal és ahogyan csak a pasik körül forog az életük, csak erről tudnak beszélni és a fb mániával, hogy öt percenként posztolni kell valamit.

eddig nagyon frusztrált, hogy semmibe néztek vagy kinevettek, de most már egyáltalán nem érdekel, fel sem veszem, nem hiányzik egy nő társasága sem és ha már akarná sem kellene, mitől lehet ez?


2015. aug. 7. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha rájössz, írd meg nekem is, mert szeretnék ebbe az állapotba kerülni!
2015. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg fogalmam sincs mitől lett, semmi komolyabb változás nem történt az életemben.
2015. aug. 7. 20:46
 3/3 TallandThin Boy ***** válasza:
75%
Gondolom annyiszor futottak át ezek a dolgok az agyadon, hogy egyszer csak immunissá váltál, már nem izgat fel. Én is túl tettem magamat már ezen, nem kell vele foglalkozni aztőán kész. Csak azt engedd be az életedbe amit akarsz és nem húz le.
2015. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!