Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány nő szakítás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő szakítás után miért viselkedik ilyen idiótán?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt az elmúlt hetekben a kérdéseket, és külön egymástól független kategóriákban tök sokan írták ugyan azt!

Azt, hogy mikor ők (nők) szakítanak xy dolog miatt, utána rá nemsokára még megkeresik az exüket és elhordják minden szar embernek.

Több fiú is írta, hogy letiltották őket fészen, aztán annyi időre feloldották a tiltást hogy elhordja a csaj minden szemét szarnak még utoljára.

Meg volt olyan is hogy nem vette fel a telefont semmire nem reagált a csaj, nem ment ki a fiúhoz mikor elment hozzá hogy megbeszélje a dolgokat, utána meg rá egy-két hétre ír neki fészen hogy ilyen olyan undorító ember amiért nem kereste, hogy biztos nem szerette stb és már talált jobbat és jobb hogy szakítottak.

ezt több helyen is olvastam, vagyis elég hasonlók voltak az ilyen szituk.

Ha a csaj hagyja el a fiút utána minek kell még ezt csinálnia?

Így jobb a kis lelküknek talán?



2015. aug. 8. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
A nők gondolkodásában hiba logikát keresni!
2015. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Azért férfi példa is van ne aggódj. A barátommal szakítottunk, mert kénytelenek voltunk távkapcsolatban élni, és nem bírtuk egy idő után és közös megegyezéssel, baráti hangnemben szakítottunk. Pár órával szakítás után váratlanul felhívott és kijelentette, hogy mekkora hiba volt velem járni, mert a kapcsolatunk alatt nálam ezerszer jobb nők felkínálkoztak neki és miattam elcseszte a lehetőségeit.
2015. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani miert. Szimplan idiotak. Sracok/ferfiak kozott is akad ilyen.


Engem az exem hordott el mindennek utana..pedig o szakitott es nem azert mert megcsaltam volna.

Nem illettunk ossze, sokat veszekedtuk, mar nem szerettuk egymast. Megis ez lett..

2015. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, először biztos jól esik a másikat szidni. Én még sosem csináltam ilyet, pedig volt, hogy szívem szakadt meg. :( jóban vagyok az exekkel és azt sem tűröm, hogy egy induló kapcsolatnál a férfiak szidják az exet. Először is nem érdekel, semmi közöm hozzá és olyan nincs, hogy csak az egyik fél hibás szakításnál.

(nő vagyok)

2015. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!