Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátom több mint 3 hete... de most jöttem rá hogy én nem vagyok belé szerelmes, de engem ő nagyon szeret és nemtudom hogy mondjam el neki.. :S Nem akartam hogy ez legyen.. meg én megpróbáltam vele.. meg mikor megkérdezte h járunk -e akkor nem bírtam neki azt mondani h nem, de én is úgy voltam vele hogy megpróbálhatjuk.. aztán vagy ki alakul vmi vagy nem..

Tegnap kaptam tőle nőnapra is ajándékot, meg csókolóztunk és a fülembe súgta h szeretlek nagyon.

Nem tudom hogy mondjam el neki ezt az egészet... egyebként apumék nem is tudják és nem is engednék... mert cigány a fiú. :S Amúgy nagyon rendes meg minden..

Aki volt hasonló helyzetben.. (gondolom volt már más is.. akkor légyszi írjátok meg h mit tettetek)

Köszi =)

L/15


2010. márc. 8. 15:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De már mondtam neki hogyha megtudják h járunk akkor abból gáz lesz.. és azt mondta h pedig ő nagyon szeret engem.
2010. márc. 8. 16:03
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azért félsz többet érezni, mert apudkád ennyire ellenkezik a srác miatt. Van ennek valami oka?

Azt írtad, hogy a származás elvileg nem gond, sőt ismeri az apját is. Lehet félt, mert még kicsit fiatal vagy (nem sértés, ne vedd úgy). Lehet, hogy meg kéne kérdezned anyukádat, hogy mondott-e neki valamit apukád ezzel kapcsolatban. Tudom, hogy elég kellemetlen belekeverni a szülőket, de néha muszáj.

Gondold át magadba, hogy van-e köze apukádnak ahhoz, amit érzel ill. amit nem (a srác iránt), és ha igen, akkor beszélj a szüleiddel. Jobb elmondani, mint titkolni. Ha látják rajtad, hogy bízol bennük, meg fontos a véleményük, akkor engedékenyebbek lesznek később is.

Ha viszont egyébként sem érzel semmit a srác iránt, akkor mondd meg neki, fölös szegényt hitegetni.

Bocsi, kicsit hosszú lett.

2010. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Anyum is tiltja... és ő se engedné. A régi barátommal is ezért lett vége..mert anyum nem engedte..és apum se (legfőképpen) Nemtudom én sem mit érzek. :S De remélem jól fogok dönteni, és köszi h írtál.
2010. márc. 8. 17:07
 14/16 A kérdező kommentje:
De az én szüleimmel nem lehet leülni ilyenekről beszélgetni.. főleg meg apummal nem, ha elmondanám többet lese mehetnék arra a helyre ahol ő lakik... sztem apumék miatt van ez az egész.. hogy nem tudok felszabadulni.. de még nem vagyok biztos benne. :S
2010. márc. 8. 17:08
 15/16 anonim válasza:
Légy őszinte vele, és mondd el neki, hogy érzel. Nem szép dolog játszani a másik érzéseivel, ezért jobb, ha tudja, hogy hányadán álltok. Egyébként velem is megesett, és az őszinteség sokat segített. Sok sikert
2010. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De olyan szarul érzem magam ez miatt. :S

Mindig korekkt voltam mindenkivel akivel eddig jártam... és még nem voltam ilyen helyzetbe. :S

Elfogom neki mondani.. de nagyon rossz lesz.. meg nem akarom megbántani..

Köszi szépen h írtál. :)

2010. márc. 8. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!