Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretne tölem? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tölem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már régota tetszik egy srác! Barátság extrákkal kapcsolatba vagyunk már több éve! Nagyon sokat szoktunk beszélgetni szinte naponta. Nem tudom hogy mit szeretne többet vagy csak azt. Mikor vele vagyok mindig ölel, puszil "szájon" amit eddig nem csinált csak mostanába kezdte! Nemrég beszélgettünk szimpla hétköznapi dolgokról aztán felhozta hogy nagyon hiányzom neki és küldött 3 szivecskét amin nagyon meglepödtem! Mondta hogy van egy szám ami rám emlékezteti. Nem tudok rajta eligazodni!! Szerintetek érezhet irántam többet? A válaszokat elöre is köszönöm!
2015. aug. 10. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiú akkor csinál ilyeneket, ha érez valamit. A csak szex kapcsolatokban az ember igyekszik lekommunikálni, hogy ez ennyi és nem több, és még véletlenül sem tesz semmi olyasmit, amiből a másik többet gondolhatna a dologról.
2015. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Megbeszéltük hogy nem lehet több köztünk. csók meg szájra puszi se.
2015. aug. 10. 10:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Mármint most beszéltétek meg, vagy még annak idején, mikor belekezdtetek a dologba. Ahogy benned ezek szerint felmerült, hogy több is lehetne, benne ugyanúgy felmerülhetett.
2015. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még az elején megbeszétük meg eddig ezt be is tartotta de most valami megváltozott. Megfordult a fejembe hogy lehetne több is.
2015. aug. 10. 13:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Valahogy hozd szóba neki a dolgot. Említsd meg, hogy nem tudod mire vélni ezeket a gesztusait. Könnyen lehet, hogy többet akar. Akkor pedig csak bele kell menned a dologba. ;)
2015. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már probáltam neki célozgatni de mindig kerüli a témát! Azt mondta ha tudnám hogy mit akar vagy mit gondol lehet hogy elverném! Ez nem tudom mi jelentene!
2015. aug. 10. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Arra próbáltál célozgatni, hogy te szeretnél többet? Csak mert ha az ő érzései felől puhatolóztál, akkor az is lehet, hogy úgy gondolja, haragudnál, ha megtudnád, hogy mégis többet akar. Éreztetted vele valaha, hogy részedről ez több is lehetne?
2015. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én már mondtam neki hogy lehetne több is köztünk. Annyit mondott hogy "erre most mit mondjak?". Ez után mondta hogy sokszor még ö se érti saját magát, meg azt hogy ha tudnám mit érez vagy mit gondol elverném!
2015. aug. 10. 17:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég érthetetlenül viselkedik. Szimpatikusnak nem szimpatikus a viselkedése (mondjuk nem is volt ilyen kérdés :)). Ha jó neked így is, akkor lehet, nem kéne feszegetned a témát. Elmondtad, mit szeretnél, ő meg nem csapott le a lehetőségre. Ha neked már lenne igényed egy komoly kapcsolatra, akkor állítsd választás elé. Vagy rááll, vagy kereshetsz magadnak valakit, aki érettebb nála.
2015. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszod! :)
2015. aug. 11. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!