Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretne tölem? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tölem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már régota tetszik egy srác! Barátság extrákkal kapcsolatba vagyunk már több éve! Nagyon sokat szoktunk beszélgetni szinte naponta. Nem tudom hogy mit szeretne többet vagy csak azt. Mikor vele vagyok mindig ölel, puszil "szájon" amit eddig nem csinált csak mostanába kezdte! Nemrég beszélgettünk szimpla hétköznapi dolgokról aztán felhozta hogy nagyon hiányzom neki és küldött 3 szivecskét amin nagyon meglepödtem! Mondta hogy van egy szám ami rám emlékezteti. Nem tudok rajta eligazodni!! Szerintetek érezhet irántam többet? A válaszokat elöre is köszönöm!
2015. aug. 10. 00:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem, tudtam segíteni! :)
2015. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Segitettél köszönöm.Megbeszéltük hogy hétvégén tisztázzuk hogy mi legyen kettönk közt.
2015. aug. 11. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!