Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom magam. Esélytelen így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom magam. Esélytelen így pasit találnom?

Figyelt kérdés
A külsőmet, a természetemet, mindent.
2015. aug. 11. 21:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
23
2015. aug. 11. 22:20
 13/20 anonim ***** válasza:

Mindenféle hátsó szándék nélkül, csak puszta kíváncsiságból, meg aztán lehet tudok is valami okosat mondani, megírnád nekem kicsit konkrétabban, privátban hogy mi a bajod?

Tényleg érdekelne.

2015. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Minden, tényleg. Külsőleg semmi szép, vonzó nincs rajtam, belsőleg meg egy unalmas csődtömeg vagyok.
2015. aug. 11. 22:26
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy van önkritikád: ne áltasd magad hamisan azzal hogy értékes ember vagy. Fogsz találni férfit ebben biztos vagyok, de a szőke herceget fehér lovon elfelejtheted. Majd ha robban benned a szeretethiány bomba akkor valami suttyónak szülsz pár kölyköt aki aztán alkesz lesz és elválsz tőle. De addigra már benne leszel a korban: egy földön heverő pénzérme leszel akkora értékkel amiért senki nem fog lehajolni.
2015. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utálhatnád magad a társaságomban is.
2015. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Lehetne kérni rólad egy fotót? Akár privátban is küldheted.
2015. aug. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vígasztaljon az, hogy nem léteznek értékes emberek. Az hogy nem kellesz senkinek, lehet pozitív is, hiszen nem használnak úgy ki. Aki unalmasságod, szánalomraméltóságod ellenére is akar tőled valamit,azt becsüld meg, az elejétől kezdve! Akkor lesz olyan barátod, aki megváltoztat...ha több akarsz lenni, mint most
2015. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha utálod magad, gondolom önagresszióra is hajlamos vagy, sajnálni magad, vádolni magad, stb. Az ilyen emberek általában agresszív párt vonzanak, akik szintén megalázzák, esetleg fizikailag bántják, mert az egyén ezt "szokta meg", hisz magával is ezt csinálja, úgy érzi, hogy nem szerethető és a párja részéről neki ez a bánásmód teljesen elfogadott. Szóval simán lehet, hogy lesz párod, de hogy abból nem lesz egy egészséges kapcsolat, az is biztos. De az emberek többsége nem abban él, szóval valakit ez sem zavar, csak legyen valaki, akiről úgy érzi, hogy szereti. Szereti maga helyett, a szülei helyett, a világ helyett. Lehet, hogy bántja, de szereti, s ezért sok mindent elnéz neki. Aki képes arra, hogy elfogadja és szeresse magát, az tiszteli magát, aki tiszteli magát, azt tisztelik mások, és sokkal könnyebben alakít ki egészséges párkapcsolatot.
2015. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért megérne egy találkozást, hogy tényleg semmi szerethető sincs-e benned.
2015. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!