Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztus-szeptember fele a barátom járt egy csajjal, de rövid idő után szakítottak. Ez a csaj( csak ünnepekkor meg vakációba jön ide az unokatestvéreihez) most itt van az unokatestvéreinél, és fenn szoktak ülni az egyik bárban, ahova a barátom is gyakran jár, és ahol tulajdonképpen ők összejöttek. Én nem szoktam felmenni abba a bárba, mivel nem szeretem az ilyen helyeken, és nem is fogok menni. Mit gondoltok?
2012. ápr. 7. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nézd meg milyen gyakran megy oda, meg hogy furán viselkedik e, és mikor jön haza akkor látod e a csajjal, vagy menj oda és nézd meg h vele beszél e
2012. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen én nem féltékenykednék, mondjuk én egyébként sem vagyok féltékeny típus.

Nem muszáj az embernek haragban lenni a volt párjával. Én sem vagyok rosszban az exemmel, mégis mi okom lenne rá? Magamat járatnám le vele, ha olyan emberrel lettem volna együtt, akit később köszönésre sem méltatok.

2012. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs okod féltékenynek lenni. Ha egyáltalán felmerül ilyen akkor annál a kapcsolatnál valami nincs rendben.
2012. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!