Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez mindig?

Figyelt kérdés
Négy hónapja vége lett egy másfél hónapos kapcsolatomnak. Ami úgy kezdődött, hogy engem nem igazán érdekelt ez a srác. Ő próbált mindig a kedvemben járni én pedig akkor nem értékeltem, amikor Ő ebbe beleunt akkor éreztem, hogy igen is szeretem. Sokszor szakítottunk kis apróságok miatt ami a végére már eldurvult és én szakítottam vele. 1 hónapra rá megimsertem egy srácot randiztunk párszor bíztam benne, hogy majd ő lesz számomra aki igazán boldoggá fog tenni és az első perctől kezdve értékeltem, hogy ő van és érdeklődik felőlem. Ez egy hónapig ment és valami oknál fogva megszakadt a kapcsolat pedig kérdeztem tőle sokszor, hogy mit szeretne... Eljutottam arra a pontra, hogy nem akarok senkit... de van mikor annyira jó lenne valakivel:( Igazából magam sem tudom mi lenne a helyes, vannak pillanatok mikor teljesen fel vagyok pörögve, aztán meg a semmin is képes lennék elbőgni magam:( Van egy srác aki tényleg nagyon filgyelmes, kedves, odaadó, törődik az emberrel, de nem vonz egyáltalán.. Miért mindig az kell akinek én nem kellek?! Ez a karmám? Jó nem rég óta ismerjük egymást és nem fog kialakulni nyilván egyből de akkor is:( Iszonyatos ez a bizonytalanság.
2015. aug. 11. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória.


Egy-másfél hónapos kapcsolatok pedig fele ennyi gépelést sem érdemelnek. Elfelejted, továbblépsz, kész. Fiatal vagy, tele lehetőséggel.

2015. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másfél éves. bocsánat elgépeltem :(
2015. aug. 11. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
"Eljutottam arra a pontra, hogy nem akarok senkit... de van mikor annyira jó lenne valakivel:( " gondoltál már arra hogy kapcsolatfüggő vagy?
2015. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, de igazából ez volt az egyetlen normálisnak mondható kapcsolatom eddig.
2015. aug. 11. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!