Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki priviben, akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki priviben, akinek van ideje: házas ennek ellenére más iránt fellobbant dolog értelmezése?

Figyelt kérdés

Szeretném értelmezni az életemben kialakult helyzetet, de nem jutok már hetek óta semmire. A környezetemmel erről nem lehet beszélni, mert olyan az értékrend. Szeretnék valakivel erről priviben értekezni, mert úgy érzem, hogy ha nem tudok erről valakivel "beszélni", akkor becsavarodom.

30-as vagyok, és házas, gyerekek meg minden.

köszi, ha valakinek van erre kedve, ideje.


2015. aug. 12. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Előre egyszerüen nem tudod megfejteni, mi hogy alakul, szerintem ilyenkor a legjobb ha időt adsz mindenkinek, mielőtt döntenél. Idővel meg minden eldől. Ha felángol egy szerelem más ember iránt, lehet fél év alatt le is játszodik, és utána már nem is érzi az ember akkora szerelemnek és a családjával szeretne inkább élni. Ha vannak gyerekek is, akkor mindegy melyik fél vagy Te, adj időt és fél év alatt minden magától lezajlik. Az érzelmek is helyreállnak.
2015. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz.
2015. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz privit. Hasonló szituban agyok.
2015. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz.
2015. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!