Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le azt aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azt aki a csajozással egy tanfolyamon ismerkedik meg?

Figyelt kérdés

Miért gáz,ciki,para?

Miért vélekednek az emberek úgy, hogy egy ilyen tanfolyam,kurzus vagy egyéb az semmit nem ér,pénzkidobás.

Gáz ha e nélkül nem megy?

Nekem pl nem csak a csajozáshoz nincs bátorságom,de még egy ilyen tanfolyamra lemenni se. Mondjuk pénzem se.

Akik szerinte ez nem jó mivel tudják alátámasztani?

Tényleg haszontalan amit ott előadnak?



2015. aug. 12. 12:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nem tudom nektek milyen apátok van de én tőle tanultam csajozni!
2015. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az én apámtól biztos nem. :)
2015. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

Az élet minden területén vannak coach-ok, akkor pont párkapcsolatok, párválasztás terén miért ne lehetnének? (főleg, hogy a legtöbb házasság manapság válással végződik és általában a párkapcsolatok nagy része sem harmonikusan működik, szóval ez nem egy olyan dolog, ami ösztönösen megy mindenkinek)


Vannak normális tanfolyamok és oktatók, akik az egyén sajátosságait figyelembe véve adnak tanácsokat és útmutatást, nem csak ugyanazokat a sablonokat tanítják meg mindenkinek. De általában nem ők reklámozzák magukat a leghangosabban és nem ők ígérnek egy hét (vagy akár pár óra) alatt radikális pozitív változást a tanítványok életében.

2015. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%

Pedig a csajozáshoz egyetlen dolog kell: bátorság. Hogy túl tudj lépni azon, hogy nem tudsz megszólalni, hogy ha ciki helyzetbe kerülsz, le tudd sz@rni, és ki tudj belőle mászni egy kis viccel. Lazának kell lenni. Most mondhatom, hogy csak add önmagad, ha nem vagy laza, mert mindenféle bajod van magaddal és képtelen vagy arra, hogy elhidd, hogy úgy vagy jó, ahogy vagy.


Amúgy szerintem lehet hasznos egy ilyen tréning, mert igazából ez is egyfajta "önmarketing", és mondhatnak olyan dolgokat, amik neked eszedbe se jutottak eddig, ami más nézőpontot eredményez, stb., s ez magával hozza a változást. De ez nagyban függ attól, hogy ki szervezi, lehet lehúzás is az egész.

2015. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem szoktam odamenni senkihez!

Mondjuk beszélni tudok ha esetlenül is.

Inkább az látszik rajtam, hogy ismeretlen terepen vagyok.

Nem tudok vonzalmat kiépíteni.

Meg elkanyarodtam a kérdéstől.


10, akkor mi a megoldás

2015. aug. 12. 15:28
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert szerintem ez sértő a lányokra nézve. Általánosításokat próbál gyártani, és úgy kezeli a lányokat, mintha valami tárgyak vagy klónok lennének és még h*lyék is akiknek játszmázni meg színészkedni kell. Minden ember egyedi és nem úgy működnek, hogy csak megtanulod egy ilyen tanfolyamon benyomni a megfelelő gombot és tuti a siker. Arról már nem is beszélve, hogy mindenféle spontaneitást kivesz az ismerkedésből ami kiábrándító.
2015. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%

Idézek az előzőtől:

"mintha valami tárgyak vagy klónok lennének és még h*lyék is akiknek játszmázni meg színészkedni kell"

Hát nem tudom, de ebben lehet valami. A legtöbb lány bizony sablonosan viselkedik ismerkedési helyzetben.

Előre megmondom, mire mit fog reagálni.

2015. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Az az alapvető tévedés, hogy egy ilyen tanfolyamon vagy oktatáson szükségszerűen csak sablonokat tanítanak meg és azt hangoztatják, hogy minden nő ugyanolyan (egyébként nyilván vannak hasonlóságok minden emberben, különben a pszichológia sem létezne).
2015. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%

"mintha valami tárgyak vagy klónok lennének és még h*lyék is akiknek játszmázni meg színészkedni kell"


Pedig ez szóról szóra így van sajnos.

2015. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%

"mintha valami tárgyak vagy klónok lennének és még h*lyék is akiknek játszmázni meg színészkedni kell"

Én is megerősítem, hogy ez pontosan így van. Persze ha ronda vagy, akkor játszmázással meg színészkedéssel se mész semmire, de egyébként nélkülözhetetlen.

2015. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!