Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar ha valaki túl jóképű vagy gazdag?

Figyelt kérdés
Társkeresőn az ilyennel szóba sem állok. Ez normális? Pedig nem vagyok se csúnya, se szegény...
2015. aug. 12. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés.
2015. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

engem zavar!!! Abszolút, próbálom a nem kirívót, átlagosabbat keresni.Mondjuk volt rossz élményem. Volt egy iskolai szerelmem, akivel össze is jöttem, nagyon-nagyon szerettük egymást, ahogy elmondta ő is engem, de mivel ők nagyon gazdag család voltak, engem meg ez sosem érdekelt, ezért nem úgy öltöztem, stb. a környezete miatt nem akart velem járni hosszú távon. És ez nagyon bennem maradt.

Én nem is hiszek az ilyen kapcsolatok működőképességében pont e miatt. Mondjuk az én személyiségemről hamar ordít, hogy nem érdekel sem a pénz, sem a külsőségek.

2015. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én csak túl jóképű vagyok, de nem zavar. :)
2015. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Blade Bone ***** válasza:
69%
Hát pl ha olyan a szitu, akkor zavar igen! Mert vannak akik így akarnak nőt szerezni, fent van húsz pózolós kép, de egyiken se az ember van hangsúlyozva, hanem a verda. Láttam olyat is ahol direkt úgy pózolt a csaj, hogy látszódjon az aranyozott tükör, meg a milliókat érő csecsebecsékkel kirakott mosdó stb.. Hát az ilyenek zavaróak igen, mert az egyénnek kéne számítani nem a pénznek. Az is nagyon zavaró, ha bomba csaj rak képeket társkeresőre, mert neki mégis mi szüksége rá? Még ha félénk akkor is ezrek loholnak utána, nem beszélve arról, hogy ezzekkel a dolgokkal elveszik mások kedvét mindentől, mert akár milyen oldalra fel mennek, a szépek és gazdagok felnyomják a mércét. A bunkók meg miattuk nem tisztelnek senkit, mert nem képesek válaszolni se és ez nagyon zavaró.
2015. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem elég pontosan fogalmaztam meg a kérdésem. Az zavar, amikor valaki a nagymenőt adja. Napszemüvegben pózol benn a szobában, minden képén félmeztelen, hogy látszódjon az izmos felső teste. Nincs egy képe sem amin ne látszódna az autója vagy a tengerpart a háttérben... Erre értem.

Nem féltékeny vagyok, mert elég népszerű vagyok a férfiak körében, mégsem olyan képeket teszek fel, amin csak a mellem látszik, vagy háttérben az öt csillagos szálloda, pedig nekem is van ilyen fotóm is. Csak nem ezt tartom fontosnak, aki ezt hangsúlyozza, az számomra üres, nagyképű embernek tűnik.

2015. aug. 12. 17:28
 16/18 Blade Bone ***** válasza:
Tudva ezt így, normálisnak mondom.
2015. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Téged se zavar, legfeljebb tudod, hogy nincs sok esélyed nála, mert minden csajnak ilyen pasi kell.
2015. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szerintem csak az agyatlan plázacicáknak kell az ilyen.
2015. aug. 13. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!