Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy koptatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy koptatjátok le az ilyeneket?

Figyelt kérdés

Azokat akik facebookon irkálnak, és ha nem írtok nekik vissza vagy csak nagyon szűkszavúan és mégsem esik le nekik. Letiltani, törölni nm akarom, mert egy városban lakunk, van pár ember akit mindketten ismerünk meg ilyenek. Meg bunkó se akarok lenni.

Ti ilyenkor mit csináltok?


2015. aug. 12. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

"Letiltani, törölni nm akarom, mert egy városban lakunk, van pár ember akit mindketten ismerünk meg ilyenek."


Szóval meg akarsz bántani egy másik emberi lényt azzal, hogy lekoptatod, de a következményeit nem akarod viselni. Jól van akkor! :)

2015. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
88%
Írd meg neki egyértelműen, hogy nincs semmi esélye. Aztán nem kell visszaírni szűkszavúan meg sehogy sem.
2015. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Írd azt, hogy "bocs, de most nem tudok beszélgetni, randim lesz hamarosan, és készülődni szeretnék".
2015. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

sok eszed van első ,mióta vagyok bunkó ha valakivel nem akarok ismerkedni ,összejönni?én még ez miatt sosem éreztem magam annak.

amúgy ne csinálj belőle nagy ügyet ,ne vagy csak alig írj vissza ,egy idő után ráun ha kicsit be is sértődik ,akkor az az ő baja ,neked meg legyen az mindegy hiszen úgy sem szeretnél vele semmilyen kapcsolatot.

2015. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

"Azokat akik facebookon irkálnak, és ha nem írtok nekik vissza vagy csak nagyon szűkszavúan és mégsem esik le nekik. "


A személyes ismerőseid, igaz?

Mi nem esik le nekik?

Mert még itt sem mondtad el, mit akarsz, és nekem se esik le, minek kéne leesnie.

2015. aug. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
4: Te vagy a butuska, ha nem veszed, hogy a LEKOPTATÁS egy felsőbbrendűségérzésről tanúskodó szóhasználat, elég lekezelő, bántó; bunkó.
2015. aug. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

attól, h egy városban laktok, még nem kell eggyel több ismerős azon a hülye fbn

ha amúgy ismerősöd, attól függ, mennyire az

őszintén

Abban sztem semmi sértő nincs, ha megírod, h alkalmasint szívesen beszélgetsz vele, de az olyan célú ismerkedést felejtse el. Problem solved.

2015. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én nem igazolom vissza az ilyeneket és nem válaszolok nekik az égvilágon semmit. Ha ebből nem ért az az ő baja. Egy darabig válaszolgattam szépen, de arra mindig jött a válasz hogy büdös rohadt kva vagyok. Azóta lexarom a lelküket...
2015. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Soha nem értettem, hogy ilyen esetekben miért nem lehet egyértelműen megírni, vagy megmondani a másik félnek, hogy nem érdekel. Sokkal jobb neki is és neked is. Manapság még senki sem rendelkezik a gondolatolvasás képességével, Xavier professzort és Jean Greyt kivéve.

Írsz neki valami hasonló levelet:

„Kedves Johny Bráner!

Nem szeretnélek hiú reményekkel táplálni, és úgy gondolom, hogy ilyen esetekben célravezetőbb az egyenes beszéd, ezért kerek perec megírom, hogy nem vagy az esetem, nem szeretnék tőled semmit, sem most, sem a jövőben.

Kérlek ne keress, nem fogok válaszolni!

Puszi: VV Hermina”

Természetesen a neveket kicseréled. Sok sikert!

2015. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

# 4 Én vagyok első válaszoló. Csúsztatsz, de nagyon. Felőlem azt csinálsz amit akarsz, ne akarj összejönni, meg ismerkedni. Jogod van hozzá. Még csak bunkónak sem neveztelek emiatt. Olvasd el még egyszer a hozzászólásomat. Lassan, hátha ezúttal meg fogod érteni. De tudod mit, elemzem neked: Én csak amellett érveltem, hogy az élet nem habos torta, és a másik félnek ez igenis rosszul esik. De semmi probléma. Csak a kérdező ne legyen annyira öntelt, hogy mindent akar. Viselje a következményeit. Fogadja el, hogy kicsit neki is lehet rossz most az egyszer az életben.


Ja, és te vagy a hülye.

2015. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!