Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a magyarázat a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarázat a barátom viselkedésére?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, de a 'hűséget fogadtam, nem vakságot' mondás szerint sokszor megtetszenek más pasik. Amit nem tudok eltitkolni előtte, mert mindíg megérzi, ha valakire fellobbanok. És nagyon szégyellem magam ilyenkor, mert tudom, hogy nem esik jól neki. De nagyon nem értem, hogy akkor miért adja alám a lovat és miért ő az aki rábeszél, hogy írjak rá más fiúkra, és ismerkedjek meg legyek jóban velük, mikor tudja ő is, hogy tetszenek nekem? Aztán jön az, hogy ő szomorú lessz nekem meg bűntudatom lesz. Tisztában vagyok vele, hogy tőlem sem szép, hogy kapcsolatban vagyok és úgy jönnek ilyen érzések, de ő meg nem hogy azon van, hogy szóba se álljak mással, hanem még mondogatja is, hogy gyerünk. Miért csinálja ezt?
2015. aug. 13. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Azert, hogy o is nyugot lelkiismerettel tudjon rairni mas lanyokra. Es amikor nem jol alakulnak a dolgok, akkor elkezd buntudatot ebreszteni benned
2015. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy nem írogat más csajokkal :/ ha ír is akkor azt mindíg megmutatja, még akkor is ha a másik lány esetleg nyomulósra fogja vagy valami
2015. aug. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!