Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mit akarhat?

Figyelt kérdés
Csak csupán kíváncsiságból kérdezem meg nem szeretnék tőle semmit sem már. Nagyon régóta ismerjük egymást, nem vagyunk unoka testvére de mégis annak tekintjük egymást. Amikor kicsik voltunk, szerelmes volt belém, csókolóztunk is. De úgy nagyon nem foglalkoztam vele. Később mikkor idősebek lettünk, 14évesek akkor nagyon szerelmes voltam belé. Ezt észre vette, és nem akart tőlem semmit sem. Kb úgy félévre rá meg karolva sétáltunk, amit a bátyja észre vett. Nagyon jó barátom a bátyja, és szólt hogy ezt nem szabad. Később viszont családi vita is lett belőle, akkor ott békén is hagytuk egymást. Anno biztos hogy nem tetszettem neki legalább is elő adta, hogy csúnya vagyok... Már mindketten felnőttek vagyunk, sokat változtunk külsőre és belsőre is. Mindig ő köszönt nekem először, de jó hangosan és közben mosolyog. Egyik nap fociztunk és egyből, azt mondta hogy ő velem van. Múltkor itt volt, a barátnőm és ő is itt volt. Épp csináltam magamnak a kaját, folyamatosan azt nézte és tette magát. Amire a barátnőm nagyon féltékeny lett, pedig én nem is foglalkoztam vele. Mostanában elég sok buli van náluk, folyton hív hogy menjek le. Mindig kérdezi hogy jövök-e ekkor és ekkor lesz. Volt hogy oda jött a barátnőjével és azt , kérte tőlem hogy fényképezem le őket. Nem tudom miért engem kért meg hiszen voltak, még ott vagy 10-en. Valamelyik nap eset, oda adtam neki, a pulcsimat amit el is fogadott. Mindig minden viccemen nevet. Szoktunk beszélgetni , felhoztam neki, hogy emlékszik arra amikor csókolóztunk. Azt mondta igen és kicsit el is volt pirulva. Szoktunk beszélgetni a párkapcsolatáról és az enyémről, szexuális dolgokról is. Tegnap náluk voltam, ott volt a barátja is. Erre rám támaszkodott utána, le ültünk és nem a barátjára hanem az én vállamra tette a fejét. Mondtam neki, hogy ezt nem kéne ott a barátod búj oda hozzá. 19F 18N

2015. aug. 15. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig tetszel neki.
2015. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A korod ellenére tedd át ezt a kérdést a tini párkapcsolatok kategóriába.
2015. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!