Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők nem tartanák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők nem tartanák cikinek, ha a srácok/férfiak tízezrei csápolnának és sikítoznának egy Rihanna/Beyoncé/Nicki Minaj/Taylor Swift/Ariana Grande koncerten?

Figyelt kérdés

Szóval ez eredeti formában, azaz amikor lányok/nők extázisban, full átázott bugyiban (vagy anélkül) őrjöngenek valamelyik Justin Bibi, Ed Sheeran, Michel Teló, Jason Derulo koncerten, az szerintem egy icipicikét kínos. Tudat alatt eleve a hipergámiára "nevelődnek" így ezek a nők, hiszen otthon is minden a kedvencükről szól: poszterek, mobilelőlapok, ajándéktárgyak, autogramok, újságcikkek hada várja a szobába látogató vendéget, és titkon mindegyik nő azt reméli, hogy egyszer betoppan az ajtajukon a szeretett sztár, és elveszi őket feleségül. Ez kihat idővel a magánéletükre, a párkeresési algoritmusaikra is, hiszen a kis csíra gyári melós Józsikával nem fognak összejönni, hiszen Józsika kicsit sem hasonlít Justin Bibikére, meg alapból nem is nagyon rajong érte, így sajnos a közös bugyiáztatós koncertre menések is elmaradnának Józsikával. :(


Arra gondoltam, mi lenne, ha néhány alkalommal ezt mi, férfiak is eljátszanánk. Beöltözünk a legmenőbb, legextravagánsabb cuccainkba, olaszosan nem veszünk boxeralsót sem, és elmegyünk nedvesedni például egy kerek seggű Nicki Minaj koncertre, és végigvisítjuk, miközben mint a napra kirakott 25 dekás vaj, elolvadunk, ha az előadó-művésznő éppen felénk küld egy hatalmas csókot. Hazamegyünk, beállítjuk háttérképnek, kiplakátoljuk az ajtónkra, a kocsinkba veszünk Minaj-matricákat (szigorúan rózsaszínűt), valamint a kulcstartónkra és a pénztárcánkba is beszerzünk egy aprócska, személyi igazolvány nagyságú képet a kedvelt sztárunkról.


Ugye, hogy férfiszemmel mekkora idiótaság, és milyen kínos lenne ez ránk nézve? Nos, a kérdésem tehát: a sok bugyiáztató leányka/nőcske nem érzi picikét cinknek, amikor más, sok ezer nembélivel végigvisongnak egy-egy fiúbanda koncertet?


2015. aug. 17. 21:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Ja, és az más dolog, hogy mondjuk Katy Perry-koncerten kevés ilyet látsz, de jó zenészekről beszélek. Justin Bieber koncerten (ami nem lesz frappánsabb, ha másképp írod a nevét), nem a legintelligensebbek vannak.
2015. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:

Közben visszaolvastam. Szerintem a focis példa arra volt válasz, hogy te mondtad, hogy bögrét gyűjtenek meg mindent. Mert Back to the Future-ös bögréből vagányabb ám inni.


"Na a szupersztár koncertjére való elmenetel is hasonló, csak ott lányok (közöttük bőven akadnak foglaltak is) olvadoznak tömegesen. Szerintem undorító!"


De basszus. Nem. Szupersztár az Mick Jagger meg Freddie Mercury, mindkettő nagyon ronda. Justin Bieber nemszupersztár, hanem egy idióta. Aki koncertre jár, igenis nagyon sokszor a zenéért megy. Ki a fenének tetszik Steven Tyler, Keith Richards, Richie Sambora stb.? Ők a jó zenészek. Ők szupersztárok.


Akik meg nem értük rajonganak, azok gyerekek, nem?


És ha egy lány foglalt, akkor az nem olvadozhat? Te komoylan azt hiszed, hogy neked ettől van kevesebb esélyed a nőknél?

2015. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
És továbbra sem értem, miért lenne ez kínos? Elképzelek egy csomó férfit, aki mondjuk áll egy Florance and the machine koncerten, és sikít az énekesnőnek. Nem vágom, mi a ciki benne.
2015. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Utolsó megjegyzés: nekem nem kéne oylan férfi, aki semmiért se rajong. Felőlem lehet a siklórepüléstől a fociig akármi, de ilyen sótlan embereket nem akarok, akik semmiért se rajonganak. Szerintem egy férfi szemében a lelkesség csillogása nagyon vonzó.
2015. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

54: Oké, rajongjon.

De az nem zavarna, ha egy másik nôért rajongana?

2015. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Ha sztárért, énekesnőért, akkor nem. Ha a szomszéd Mariskáért, akkor igen. De te nők esetében sztárról beszéltél.
2015. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Ja, és legyen hozzá intelligens. Én is a kedvenc sztárjaimat elsősorban a tehetségükért szeretem. Előbb hallottam a zenét, utána láttam az arcukat. Az inkább férfiakra jellemző, hogy a híres nő ha csinos, nyilatkozhat hülyeségeket is. Ha azért rajong egy nőért, mert az tehetséges valamiben és MELLETTE jól is néz ki, rajongjon.
2015. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, én nem gondolom, hogy a fent említett rajongás egészséges és helyes lenne, én nem is vagyok senkinek ilyen fanatikus rajongója (kivéve Michael Jacksont, de érte inkább, mint előadó és ember vagyok oda és sajnos már meghalt), tehát nem is akarom védeni őket, de mivel nagy Selena Gomez rajongó is vagyok, így két évvel ezelőtt elmentem a bécsi koncertjére. Előttem állt két srác, magyarok voltak. És amit műveltek attól konkrétan elszégyelltem magam, hogy ugyanaz az állampolgárságunk van, habár nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy mikor az előénekes srác adta elő az a 3-4 dalt, akkor olyasmiket mondtak neki, hogy takarodj, bemutattak neki, és még a drágák még a középső ujjukat is felmutatták. Aztán mikor megjött Selena, olyat üvöltöttek, hogy hihetetlen. A ruhája egész sokat takart az amerikai fellépésein viselt ruhákhoz képest, és halottam hogy azt mondják, hogy remélem legközelebb kevesebb ruha lesz rajta. Papírra írták, hogy "Do you wanna have sex with both of us in the same time?". Most nem mondom, hogy nincs több a hasonló lányokból, de szerintem nem kéne a lányokat degradálni, főleg hogy egy kis naiv lánykát könnyű manipulálni, még egy átlagos pasinak is, nemhogy egy sztár, aki mögött egy egész olyan stáb áll, aki mind azért dolgozik, hogy a kiscsajok majd megvesszenek értük, és megvegyék a rohadt drága koncert jegyet, vagy esetleg VIP jegyet, ami 4.-5. annyiba kerül. Nem azért mondom, de egy Michael Jackson koncertre én is kiadnék egy halom pénzt, vennék VIP jegyet, ha még lehetne, mert imádom azt az embert. Egyébként ma van az 57. születésnapja, úgyhogy Happy Birthday Michael Jackson!

Na jó eltértem a tárgytól. Én a helyedben pedig nem mondanám ezt olyan általánosnak, mert ezt a legtöbb lány kinövi. 12 éves koromban én is arról álmodtam, hogy az akkor 16 éves Justin Bieber majd megkér, hogy járjak vele, de az ember felnő. És én azt mondom neked, hogy jobb ha Bieberről álmodozik, meg az 1D srácokról, minthogy össze-vissza lefekszik mindenkivel, mert azt hiszi, hogy Ő már olyan érett. Szerintem ezen nem kéne háborogni, mert úgysem tudsz rajta változtatni, és ennél sokkal komolyabb gondok vannak a világban. És úgy gondolom, hogy te is inkább egy olyan lánnyal szeretnél járni, aki érett, és az nem feltétlenül jelenti, hogy utálja Justin Biebert, hanem hogy nem a kettőjük esküvőjéről sző álmokat.

És miért lenne ciki? Kínos boldognak lenni? Ciki az, ha jól érzed magad, mert látsz egy olyan személyt, akinek tetszik a külseje, és a zenéje is bejön? Nem mindegy neked? Úgysem akarsz összejönni egy ilyen lánnyal. És nehogy azt mondd nekem, hogy a legtöbb ilyen, mert ez hülyeség és baromi általánosítás, és nem igaz. Én például alig ismerek ilyet. És nyilván sok millió ilyen van, de ugyanúgy ott vannak az átlagos nagyon sok fajta zenét szerető lányok, akik esetleg nem járnak olyan gatyába, amiből kilóg a fenekük. Most ne mondd már nekem, hogy te nem járnál inkább egy szép, és egész kedves lánnyal, mint egy átlagos kedvessel? Mármint miért nem rajonghatnak? Jó érzés. Mindenki valamilyen szinten álomban él, ami jó érzés. És miért ne legyen jó érzés? És miért nem mindegy mi miatt, ha te nem akarsz összejönni egy ilyen lánnyal? Erre csak egy magyarázat van, amit persze minden srác tagad, de ez természetes. Hogy azt szeretnétek bárcsak ti is ilyen figyelmet kapnátok, mint ezek a sztárok. Nem kell tagadni. Én bevallom, ki nem állhatom, hogy Selena ilyen szép, mert én is szeretnék olyan szép lenni, és örülnék, hogyha ennyi fiúnak tetszenék, mint amennyinek Ő. Pedig szeretem Selenát, mert jó a zenéje, és a filmjei is. És egyébként még így is sok fiúnak tetszem, de örülnék ha még többnek, de megtanultam leszarni. Ez nem szégyen. Az emberben van irigység, mindenkiben, féltékenység, ami vagy egészséges mértékben van meg, vagy nem. És szerintem ha ezen vértyogsz, ahelyett hogy magaddal foglalkoznál, akkor te sem vagy különb azoknál a lányoknál, akik ott visítoznak, és meghalnak mert láthatnak egy embert, aki szintén csak egy ember, ugyanolyan hibákkal.

2015. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit írnék, hogy én egy 16 éves lány vagyok.
2015. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Most az kulturáltabb, amikor 2 pasi áll mögöttem Robbie Williams-koncerten, és ilyeneket hallok, hogy:

- a kis b**zi.

- a kis b**zeráns

- a kis hazafi, menjen haza akkor

(mert skót szoknya volt rajta)


Az ilyen minek vesz jegyet?

2015. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!