Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők nem tartanák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők nem tartanák cikinek, ha a srácok/férfiak tízezrei csápolnának és sikítoznának egy Rihanna/Beyoncé/Nicki Minaj/Taylor Swift/Ariana Grande koncerten?

Figyelt kérdés

Szóval ez eredeti formában, azaz amikor lányok/nők extázisban, full átázott bugyiban (vagy anélkül) őrjöngenek valamelyik Justin Bibi, Ed Sheeran, Michel Teló, Jason Derulo koncerten, az szerintem egy icipicikét kínos. Tudat alatt eleve a hipergámiára "nevelődnek" így ezek a nők, hiszen otthon is minden a kedvencükről szól: poszterek, mobilelőlapok, ajándéktárgyak, autogramok, újságcikkek hada várja a szobába látogató vendéget, és titkon mindegyik nő azt reméli, hogy egyszer betoppan az ajtajukon a szeretett sztár, és elveszi őket feleségül. Ez kihat idővel a magánéletükre, a párkeresési algoritmusaikra is, hiszen a kis csíra gyári melós Józsikával nem fognak összejönni, hiszen Józsika kicsit sem hasonlít Justin Bibikére, meg alapból nem is nagyon rajong érte, így sajnos a közös bugyiáztatós koncertre menések is elmaradnának Józsikával. :(


Arra gondoltam, mi lenne, ha néhány alkalommal ezt mi, férfiak is eljátszanánk. Beöltözünk a legmenőbb, legextravagánsabb cuccainkba, olaszosan nem veszünk boxeralsót sem, és elmegyünk nedvesedni például egy kerek seggű Nicki Minaj koncertre, és végigvisítjuk, miközben mint a napra kirakott 25 dekás vaj, elolvadunk, ha az előadó-művésznő éppen felénk küld egy hatalmas csókot. Hazamegyünk, beállítjuk háttérképnek, kiplakátoljuk az ajtónkra, a kocsinkba veszünk Minaj-matricákat (szigorúan rózsaszínűt), valamint a kulcstartónkra és a pénztárcánkba is beszerzünk egy aprócska, személyi igazolvány nagyságú képet a kedvelt sztárunkról.


Ugye, hogy férfiszemmel mekkora idiótaság, és milyen kínos lenne ez ránk nézve? Nos, a kérdésem tehát: a sok bugyiáztató leányka/nőcske nem érzi picikét cinknek, amikor más, sok ezer nembélivel végigvisongnak egy-egy fiúbanda koncertet?


2015. aug. 17. 21:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Még valami: szerintem semmi ciki, ha egy férfi ilyet csinál. Az viszont már jobban elgondolkodtatna, ha az általad felsorolt sztárokat imádná, melyik értelmes férfi hallgat Nicki Minajt meg Taylor Swiftet?
2015. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a fiúbandákat, de a Nicki Minaj Koncertre mennék én is !!!! x)

És az végigvisítanám :DD


Valahogy az ilyen pasi ideálokért rajongást sosem értettem, én mindig csak magát az embert "sztárolom" mert tehetséges, szép (akir pl szívesen hasonlítanék), jószívű kedves, jótékony szóval aki példaképként szolgál számora, és jó embernek tartom.


Nem pedig mert hú de helyes csávó és akkor végig ugrálok egy koncertet még ha vacak is xdd

2015. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!