Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkkal miért elnézőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkkal miért elnézőbb mindenki?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú részeg az nem gáz,ha egy lány akkor az szánalmas.

Ha egy fiú minél több csajt megd*g csak úgy,akkor az menő. Ha lány fekszik le fiúkkal,akkor az egy ribanc.

Miért van ez?


2010. márc. 9. 19:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
igen de nem egy hivatalos ünnep nap ..
2010. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
19:16 és 19:25 engem meggyőzött :D 22/L
2010. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
ennyi:D
2010. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

19:30


De.


[link]


Legalább utánanézhettél volna...

2010. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

19:31

ki nem szar.ja le hogy amcsiba vagy vhol ilyen ünnep van

azok minden szart kitalálnak

2010. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel olvasd el A.J. Christian: A nőkkel csak a baj van? című könyvét!Nőknek,férfiaknak egyaránt ajánlom!
2010. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

19:32


Tudod mit jelent az, hogy international, te idióta?

Mellesleg ha elolvastad volna amit linkelek, akkor tudnád, hogy magyarországon is hivatalos. Nagyon sötét vagy, az a helyzet.

2010. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
19:43: annyira internesönöl, hogy most tudtam meg, mikor van ez... eddig még senki nem köszöntött fel ilyenkor, bezeg én vittem a virágot tegnap...
2010. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Á, értem, tehát azért nem hivatalos ünnep, mert te tájékozatlan vagy, és nem tudsz róla.


Te végiggondolod amiket leírsz, vagy csak szándékodban áll minél nagyobb hülyét csinálni magadból?

2010. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"Á, értem, tehát azért nem hivatalos ünnep, mert te tájékozatlan vagy, és nem tudsz róla."


- Szerintem ezt gondold még egyszer át...

Egyébként hiába hivatalos, és lehet hogy én vagyok tájékozatlan, de a körülöttem lévő emebrek ugyanannyira. Mikor van akkora felhajtás körülötte, mint a nőnap körül? Ha megkérdezném az emebreket, szerintük mikor van férfi nap, simán elképzelem, hogy százból száz sem tudná. Ha nem így lenne, akkro nem wikipédiás cikket kellene linkelgetni. Akkor csak én vagyok tájékozatlan? (Hozzáteszem, nem tagadtam, hogy van férfi nap, sőt, hogy akár hivatalosan is, de ez egy egészen más kérdés. Ne adj hülyeséget a számba.)


"Te végiggondolod amiket leírsz, vagy csak szándékodban áll minél nagyobb hülyét csinálni magadból?"


- Igen, végiggondolom. Az első válaszommal mi volt a baj?

2010. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!