Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás egy tetkó miatt? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás egy tetkó miatt? Te szakítanál?

Figyelt kérdés

Nagyon akarok egy koponya tetkót a felső combomra. Mondtam a pasimnak erre ő kiakadt, h csúnya meg neeeeee, de én nagyon szeretném azt a tetkót. Nagyon sokat jelent számomra az a kép, sőt majdnem az egész életemet tudnám jellemezni vele. A tetkó kb.20-25 cm lenne, de semmiképp sem látszódna ruha alól ki. Te szakítanál velem emiatt?

köszi

23/N



2015. aug. 18. 20:43
1 2
 11/18 Mumusan ***** válasza:
Nem. Nekem is van pár tetkóm.
2015. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%

Nekem abszolút szakító ok lenne egy ilyen... undorodom a tetoválásoktól, főleg egy nőn! Nem akarok szex közben egy koponyával sem farkasszemet nézni. Ízléstelen!

Meg annyira gyerekes szerintem a "nagyon akarom, sokat jelent számomra"... csak egy rajz. q_(6_6)

2015. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

ha NEKED sokat jelent, csináltasd meg.

ha ő szakít emiatt, akkor egy barom, nem szeret és amúgy is jobbat érdemelsz.

SOHA ne helyezz senkit magad elé... csak sz*pni fogsz.

2015. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha emiatt szakít, örülj, hogy elhagyott, mert komplett idióta.
2015. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bár nő vagyok, ha nem haragszol, válaszolok.

Én mindig igyekszem nőies nő lenni, nekem ebbe a koponya tetoválás nem fér bele, egyáltalán nem tetszik, és megértem, ha egy férfi ugyanígy érez. Viszont ha emiatt szakít, akkor ott más baj is van, ebben biztos vagyok.

28 N

2015. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom... kicsit gondold át. Beleszeretsz valakibe, olyannak szereted meg amilyen, olyannak fogadtad el. Majd meghülyül, rájön egy őrület, hogy neki most tetkó kell, meg felnyíratja oldalt a haját, telepiercingezi magát, stb... és hirtelen visszataszítóvá válik számodra a személy, akihez eddig vonzódtál. Már nem olyan, mint amilyennek megismerted és nem érted, mi ez az ostobaság, amit akar. Szerinted?
2015. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ha ezert szakitana, jobb ha te dobod hamarabb
2015. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

fuu... hát... figyi ezzel több probléma is van...

egyrészt figyelmen kívül hagyja a véleményemet... undort akar kelteni bennem... egy kapcsolatban az ilyen dolgok (tetkó, piercing, plsztik, és egyéb) az mindig közös döntés! igen a te tested de a párodé is meg fordítva!

másrészt a tetkó nagyon taszító a nőn, alapból csak a qurváknak szokott lenni anno... most meg a divat miatt... egy koponya még gázabb!

harmadrészt milyen életedet? minek akarod le írni? egyértelműen másoknak akarod mutogatni fel hívni a figyelmet... minek? ha igazán sok dolgot tapasztaltál akkor azt fejben tartsd meg ne egy kosszal a bőröd alatt főleg ne egy olyan formában ami komoly mentális tünetekre hívja fel az emberek figyelmét!

negyedrészt... nem szakítanék hanem megbeszélném de nagyon nem örülnék neki ez nekem egy nagyon nagy sértés és undor lenne és abszolút nem engedném neki!!! vannak dolgok amikben nem engedek ő úgy döntött hogy engem fog szeretni és velem lesz a szeretetem és elfogadásom nem feltétel nélküli mert nem vagyok egy idióta luzer balFsz akinek csak a háromszög számit a láb alatt!

ez az én véleményem

2020. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!