Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 körüli férfiak, jól esne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak, jól esne nektek ha tudnátok, hogy tetszetek egy 10 évvel fiatalabb nőnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 10:28
 1/8 anonim válasza:
86%
Ha az a nő 120 kiló, és ragyás, akkor nem. A kor nem érdem, hanem állapot.
2015. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elso. A ragya itt ott lehet szep is. Szexepil :)
2015. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A ragya itt ott lehet szep is."

Ezt én el nem tudom képzelni. Mondj rá páldát.


Persze, hogy jól esne. Plusz ha van rá lehetőség, akkor élnék is az alkalommal.

2015. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel pont egy hasonló helyzetben vagyok, ezért tetszene, ha konkrétan szimpatikus lennék neki, és ezt megtudnám. Nem akartam volna, hogy ennyivel fiatalabb legyen, mert nem érzem ezt így fair-nek, de így alakul, és ez nekem fura is, mert nem tudom jó lesz-e. :( Főleg, hogy őneki ez nem lesz-e zavaró. Másfelöl meg, hogy el tud-e fogadni...
2015. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44F a párom én 25N, neki furcsa volt hogy ennyivel fiatalabb nő is oda lehet érte :)
2015. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Ha összeillenénk, lehetne akár több is.
2015. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ideális körülmények között (független állapotomban) igen, persze, naná :)


Így, hogy már párban vagyok, inkább kényelmetlen, zavarba hozó.

2015. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem fiatalabb 7 évvel nálam. 15 éve rajong értem, a tenyerén hordoz. Imádom!
2016. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!