Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiknek állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek állítólag nem számít a kinézet, csúnya lányokat is megszólítjátok! Ha nem számít a kinézet akkor mégis mi alapján szelektáltok, hogy kihez menjetek oda? Vagy mindegy, csak puncis legyen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Na ez ám az igazi van sapka-nincs sapka :D ha a férfi csak a szépekhez megy oda, akkor felszínes, ha a csúnyákhoz is, akkor meg igénytelen :DDD


Nem szólítom meg se a szépeket, se a csúnyákat. Csúnya lánynak ugyanúgy nem kell csúnya pasas.

2015. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ki kezdett el itt igénytelenezni? Senki. Rajtad kívül mindenki értelmes választ irt, nem támadót.
2015. aug. 20. 14:20
 13/16 Blade Bone ***** válasza:
Hát, én megmondom őszíntén, nem mennék oda olyan lányhoz aki nem tetszik, viszont ha oda jön egy ilyen lány hozzám dumálni, nem fogom elkergetni, ahogy nem is tettem eddig sosem, szeretek ismerősökre szert tenni és barátkozni. Csak ne legyen túl nagy szájú, meg beszólogatós, mertaz olyan embereket nagyok nem bírom.
2015. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%

"Vagy mindegy csak puncis legyen" - ez elég erőteljesen azt sugallja hogy az ilyen pasi az igénytelen.

Kár hogy a kérdezőket nem lehet lepontozni.

2015. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem az a fontos egy lányban, hogy vállalható legyen külsőre és KEDVES legyen. Rengeteg lány/nő van aki borzasztóan bunkó tud lenni. Az valahogy visszataszító, még akkor is, ha közben topmodell külseje van.


Egyébként a vállalható külső mindenkinél mást takar. Nem fogok most posztolni egy képet sem, mert nem kell, hogy magára ismerjen az illető.

2015. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szimpátia terén


Ami nálam szép, az a barátom szerint átlagos, ami szerinte szép, az szerintem gebe.

2015. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!